samsung 19500 repair null (1 Viewer)

efsanae42

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
selam arkadaşlar elimde samsung 19500 var repair yapınca null a geciyor geri düzeltiyorum fakar tekrar repair yapınca null a geciyor nasıl yaparım yardımcı olurmusunuz şimdiden teşekkürler

efsanae42

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
reset efs yapmıyorum hocam pact pratificeyapınca null a düşüyor modem i yükleyince düzeliyor fakat şebek gelmiyor

Sinay57

Usta Üye
Genel Moderatör
Usta Üye
reset efs yapmıyorum hocam pact pratificeyapınca null a düşüyor modem i yükleyince düzeliyor fakat şebek gelmiyor

patch cert işemini başarılı ile tamamlamadan gelmez efs yedeğiniz varsa geri yükleyin o serilerin bazılarında işlemci desteklemediğinden dolayı nule düşürüyor!

efsanae42

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
rev versiyonuna nasıl akabilirim birde saglam cer dosyasını nasıl bula bilirim yardımcı lurmusunuz

HaYaLmeaN

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı

Erdinç Çınar

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
*#0011# yap rev versiyonu çikiyor.. Cert yedeği z3x le sağlam cihazdan alinabilir.. örneğin donanimsal bi arizasi olan (wifi,kamera,şebeke gibi) s4 den alinabilir.. Başka bi çözüm bilmiyorum bende..

Özcan Bilgisayar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
and 5.0.1 bile yapılabiliyor. cihaza yazdıktan sonra nula düşmesi normal bunun için 4.4 versiyondan bir modem.bin yazacaksın z3x le. cihazın bilgileri gelir

gsmtool46

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
kardeş sana bir yöntem soyleyecgim ustalıgın iyi ise emmc degiş spt den new numara yaz %10000000

KARAKASLAR2

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
sağlam cert var kardeşim ararsan yardımcı olurum sana numarayı özelden atıyorum sana