Samsung A8+ EFS invalid argument sorunu (1 Viewer)

staggest

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba arkadaslarım ben a8+ telefonuma root atmak isterken sanırım biryerde hata yaptım ondan sonra sürekli ekrandaki hatayı vermeye basladı yeniden türkiye stock romunu yükledim nafile, bir yerden gözüken orjinal romu yükledim oda olmadı,combinasyon yükledim oda erasing yazısında kalıyor sürekli, samsung servise götürdüm direk telefon rootlu garanti dısı ve bu durumlarda anakart değişiyor dedi 1500 tl gibi bir rakam tutar dediler, vodafondan kasko vardı ona gönderdim rootlu cihaz diye onlarda yapmadılar, ne yapacağımı bilemiyorum denemediğim rom kalmadı sürekli kurtarma moduna giriyor başlat deyincede samsung yazısı yanıp yanıp sönüyor ama açılmıyor yardım edebilecek birisi varmı

androıdteknik

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba arkadaslarım ben a8+ telefonuma root atmak isterken sanırım biryerde hata yaptım ondan sonra sürekli ekrandaki hatayı vermeye basladı yeniden türkiye stock romunu yükledim nafile, bir yerden gözüken orjinal romu yükledim oda olmadı,combinasyon yükledim oda erasing yazısında kalıyor sürekli, samsung servise götürdüm direk telefon rootlu garanti dısı ve bu durumlarda anakart değişiyor dedi 1500 tl gibi bir rakam tutar dediler, vodafondan kasko vardı ona gönderdim rootlu cihaz diye onlarda yapmadılar, ne yapacağımı bilemiyorum denemediğim rom kalmadı sürekli kurtarma moduna giriyor başlat deyincede samsung yazısı yanıp yanıp sönüyor ama açılmıyor yardım edebilecek birisi varmı

Kardeş vericeğim linkteki videoyu detaylı şekilde izleyip sorunu çözebilirsin diye düşünüyorum..

staggest

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
hocam tesekkür ederim videodaki arkadas stock romu yüklüyor,sonrasında twrp yüklüyor... stock romu yükledikten sonra ne yaptıgını göstermiyor muhtemelen cihazı acıyor usb hata ayıklama ve oem kilidi acıp sonra twrp yüklüyor... benim tel stock romdan sonra açılmıyor açılmadıgı için oem ve usb hata ayıklama acamıyorum dolayısıyla twrp yükleyemiyorum maalesef :( bilmiyorum yanlıs yaptıgım biseylermi var zaten video altında işlemin işe yaramadıgını yazmıslar maalesef :(