Samsung E5 Ekran Yok (1 Viewer)

Asterus

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar hayırlıcı geceler hepinize forumda yeniyim konuyu yanlış yere açtıysam kusurabakmayın çok ayrıntılı inceleme yapmadım forumla alakalı
bir sorunum var yardımcı olabilirmisiniz bilmiyorum bir şansımı denemek istedim.

Samsung E5 telefon yaklaşık 5 aydır kenarda duruyordu daha sonra telefonu açmaya çalıştığımda tepki yok
kasasını söküp anakartı çıkarttım bataryayı ölçtüğümde 4.15 volt aldım daha sonra bataryayı anakarta bağladığımda anakartta voltaj vardı yine 4.15
ama ekrana hala enerji gelmiyor ekran kırıl değil yeni değiştirdim bataryayı şarj etmeyi denedim işe yaramadı bataryanın soketini anakarttan çıkartıp öyle şarja taktığımda ise ufak bi inleme sesi geliyor telefondan nesi arızalı çözemedim sizce anakart sorunlu olabilirmi ?

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
Arkadaşlar hayırlıcı geceler hepinize forumda yeniyim konuyu yanlış yere açtıysam kusurabakmayın çok ayrıntılı inceleme yapmadım forumla alakalı
bir sorunum var yardımcı olabilirmisiniz bilmiyorum bir şansımı denemek istedim.

Samsung E5 telefon yaklaşık 5 aydır kenarda duruyordu daha sonra telefonu açmaya çalıştığımda tepki yok
kasasını söküp anakartı çıkarttım bataryayı ölçtüğümde 4.15 volt aldım daha sonra bataryayı anakarta bağladığımda anakartta voltaj vardı yine 4.15
ama ekrana hala enerji gelmiyor ekran kırıl değil yeni değiştirdim bataryayı şarj etmeyi denedim işe yaramadı bataryanın soketini anakarttan çıkartıp öyle şarja taktığımda ise ufak bi inleme sesi geliyor telefondan nesi arızalı çözemedim sizce anakart sorunlu olabilirmi ?
Cihaz ekran dan sökülüyor sen ekrana. Zarar vermiş olabilirsin 1 saat şarjda BIrak sonra bilgisayar a tak driver görür ise ekran gitmiştir
Hayırlı geceler

ADAM SARA

Emektar Üye
Usta Üye
Deneyimli Üye
cıhazı power baglayıp çıkan degerı bize söylermısnız..yada bataryaı bir şokyanız lütfen

ADAM SARA

Emektar Üye
Usta Üye
Deneyimli Üye
cihaz normal acıtıgınızda ses gelemsı lazım ekran olmasa bıle..lakın ses gelmıyo olabılır sorun anaklart kaynalıda olabılır.önce ekran deneyınız.sonra sonuc yazınız bıze.iyi geceler

Sinay57

Usta Üye
Genel Moderatör
Usta Üye

öncelikle konu yanlış yerde sanırım taşımak lazım gerekli bölüme ??