samsung g532f yazılım attım cihaz sustu yardım edin (2 Viewers)

reis4747

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
samsung g532f yazılım attım cihaz sustu yardım edin hiçbi moda girmiyor tepki vermiyor ustalar yardım edin ???

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
ses - home tuşu ve açma kapama tuşuna uzun süre basılı tut şarj kablosuda takılı olsun moda girmesi lazım

ADAM SARA

Emektar Üye
Usta Üye
Deneyimli Üye
Cihazi session acma tusuna basili şekilde pc yesterday baglayin..bilgisayarimdan yoneetten vereyim Aygit araçlarindan bakin bakalim ne gosteriyo.yanlis yazilimdan kaynaklidir.

beyda

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Cihazı mtk olarak görüyormu aygıt yöneticisinde... bu cihazlara yazılım atarken ap li değil de daha yüksek olan aq at G532G_DXU1---AQ----A4_OLB1AQB1 gibi. mtk görüyorsa bildir

beyda

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ustad hiç bişekilde görmüyor
cihaz yazılımda sustuysa ses tuşlarıyla bağladığında görür ses açma kısma beraber ve farklı pilsiz bagla en son pil tak. bu cihazlar mtk spedrumlarda örnegin j200h susunca ses açma ses kısma basılı bağla cihaz spedrum olarak görür. i8190 marveldir marvel olarak görür i9250 9100g omap bunlarda öyle omap görür senin anlıyacagın görmesi lazım. soketi iyice kontrol et. pc reset at usb değiş. mutlaka görür.Bi de işin pis tarafı bu cihaza örnegin medusa ile jtag yapsan bile imei cert fail hatası alabilirsin ona da uğraşacan yani.
cihazı mtk gördür scatter dosyası bende olması lazım

emational

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar bir tane g532f cihaz bende de var mtk olarak görüyor bunu download moda nasıl alabiliriz 6103 direnci nerede ekteki dosya açılmıyor, dosyayı yeniden ekleye bilirmisiniz lütfen..

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
arkadaşlar bir tane g532f cihaz bende de var mtk olarak görüyor bunu download moda nasıl alabiliriz 6103 direnci nerede ekteki dosya açılmıyor, dosyayı yeniden ekleye bilirmisiniz lütfen..
cihaz yazılımda frp kırar iken gitti ise o cihaza boot yazmanız gerekli bu direnç iş görmez tam sorunu yazabilirmisiniz.