Root Samsung Galaxy A21F SM-A217F Tüm Versiyonlar Root Yöntemi GSMKolik Farkıyla İlk Bizde (1 Viewer)

ÖzkanGSM

Code Master
Kıdemli Üye
Deneyimli Üye
Arkadaşlar şuan çözdüğümüz yöntem ile yanlızca cihazı rootlayabiliyoruz fakat herhangi bir tool ile işlem yapılamıyor. gerekli düzenlemeleri yaptım ancak başarısız. orj yazılım üzerinden denemelere devam ediyorum. çözülür çözülmez paylaşırım.

Değerli dostlar A21s için Twrp Birkaç güne hazır olur. twrp den sonra çözümler ardı ardına çıkar. githup'da proje başlatıldı
gerekli link burada. gelişme oldukça ekliyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Sinay57

Usta Üye
Genel Moderatör
Usta Üye
Arkadaşlar şuan çözdüğümüz yöntem ile yanlızca cihazı rootlayabiliyoruz fakat herhangi bir tool ile işlem yapılamıyor. gerekli düzenlemeleri yaptım ancak başarısız. orj yazılım üzerinden denemelere devam ediyorum. çözülür çözülmez paylaşırım.

Değerli dostlar A21s için Twrp Birkaç güne hazır olur. twrp den sonra çözümler ardı ardına çıkar. githup'da proje başlatıldı
gerekli link burada. gelişme oldukça ekliyorum.
ard arda mesajlar flood giriyor diye mesajınızı düzenledim. bilginize iyi forumlar!!

imerdinc

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
sonunu okumamışım. bütün işlemleri yaptım bi baktım chimera desteği yok :DDDD

haszen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Sadece imei yazsa yeterli cihaza kendi imei ni geri yazdırıp iade etmem gerekiyor

BAŞAKGSM

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
build prop la editleme yaptım chimera a217f/dsn olarak görüyor ama desteklenmeyen model hatası veriyor. ne yapmalıyım
Ustam nasıl yaptın ben marketteki arama bölümüne yazdım build diye bir uygulama çıkmadı sende build diye çıktımı adı başka olan bir uygulamaya mı giricez yoksa

dijiahmet

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Xda da normal root cıktı oradan bakabilirsiniz bu yöntemlere gerek kalmadı

Hasan1997

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
tamam da super.ımg dosyasını nasıl ondine programında flaslayacaz