Root Samsung Galaxy C5 Pro SM-C5010 Root Sorunu (1 Viewer)

silivriserdar

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Cihaz üzerinde android 6.0.1 yazılımı yüklü cf root ile deneme yapıldı fakat root olmadı. Odin ile cf root yüklemeye başlayınca cache yazısında kalıyor ve cihaz ekranında Çince yazılar ve ünlem işareti çıkıyor o şekilde bekliyor. Uzun süre beklenilmesine rağmen herhangi bir gelişme olmuyor. Cihaza uygun twrp'de bulamadım twrp bulabilirsek oda olur. Aldığım hatayı video olarak paylaştım.

Edit= Cihazın crom kilidini açmak gerekiyor. Ben açtım 2 mb bir apk ile ama bu seferde başka hata verdi.

volcy123

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
hocam cihaz halfbrick olmus.yeniden stock romu atman gerekir.Ayrica bootloader kilidini nasil actiniz.

ADAM SARA

Emektar Üye
Usta Üye
Deneyimli Üye
işleri neden zorlasıtdığınız anlıyamıyorum..rahatlık batıyo sanırım.bu tarz durumdalarda versıyın indir yola devam

silivriserdar

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
işleri neden zorlasıtdığınız anlıyamıyorum..rahatlık batıyo sanırım.bu tarz durumdalarda versıyın indir yola devam
Kardeşim sen ne boş insansın ya, bu sitede herhalde en gereksiz üyelerdensin. Yorumlarına bakıyorum, açtığın konulara bakıyorum hep saçma sapan yorumlar. Düzgün bir türkçe bile kullanmıyorsun. Cevabına gelince işte şimdi bu cevabında saçma sapan. Sen herhalde kendini herkesten akıllı sanıyorsun. Daha bu cihazın ne olduğuna bile bakmadan, saçma yorumlardan birini yapmışsın. Bu cihaz 2017 çıkışlı ve android 6.0.1 sürümü ile çıkmış bir cihaz. Yani bu cihazın bir alt sürümü yok, he sen var diyorsan paylaş o zaman bizde görelim.

volcy123

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
hocam o cince yazilarin geldigi ekranla karsilastiginda telefon normal acil dimi ve crom ile bootloader actigini nereden anliyorsun

ADAM SARA

Emektar Üye
Usta Üye
Deneyimli Üye
Kardeşim sen ne boş insansın ya, bu sitede herhalde en gereksiz üyelerdensin. Yorumlarına bakıyorum, açtığın konulara bakıyorum hep saçma sapan yorumlar. Düzgün bir türkçe bile kullanmıyorsun. Cevabına gelince işte şimdi bu cevabında saçma sapan. Sen herhalde kendini herkesten akıllı sanıyorsun. Daha bu cihazın ne olduğuna bile bakmadan, saçma yorumlardan birini yapmışsın. Bu cihaz 2017 çıkışlı ve android 6.0.1 sürümü ile çıkmış bir cihaz. Yani bu cihazın bir alt sürümü yok, he sen var diyorsan paylaş o zaman bizde görelim.
.boş konuşmak ...o zaman madem çok ıyı usta olduğunu ıdda eden vatandaş...çözümü bulda.buraya yazma...ister 2017 olsun.cihazın repair romunu bulup yüklesen ve sonra root yapsan bu kadar uğraşmazdın..buda benden olsun sana ücretsız.önce bır eğitim al bence..

silivriserdar

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
.boş konuşmak ...o zaman madem çok ıyı usta olduğunu ıdda eden vatandaş...çözümü bulda.buraya yazma...ister 2017 olsun.cihazın repair romunu bulup yüklesen ve sonra root yapsan bu kadar uğraşmazdın..buda benden olsun sana ücretsız.önce bır eğitim al bence..
Boş yapan sensin, daha türkçe yazmayı bilmiyorsun. Sen mi bana akıl vereceksin. İlk önce aç sen oku türk dili ve eğitimini. Ben sana ben biliyorum demedim, okuduğunu anlamakta zorlanıyorsun galiba, herşeyde ukalalık yapıp duruyorsun. Yorumların hep bu yönde, ilk önce üslubunu düzelt.