Yardım Samsung Galaxy J7 2016 SM-J710FQ Root Atma Android 8.1 (1 Viewer)

growss

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
root nasıl yapa bilirim int araştırdım 1 tane var ama oda gsm sinyalini düşürdüğünü imea silindiğini söylenler vardı ondan dolayı onu riskli buldum lütfen yardımcı olun samsun bu model için bu surum için daha dogrusu root atmamış yoksa odinle kolayca bootlardım malesef :/

K

Kdg14

Guest
root nasıl yapa bilirim int araştırdım 1 tane var ama oda gsm sinyalini düşürdüğünü imea silindiğini söylenler vardı ondan dolayı onu riskli buldum lütfen yardımcı olun samsun bu model için bu surum için daha dogrusu root atmamış yoksa odinle kolayca bootlardım malesef :/
cihazınızda şebeke varmı

growss

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
internette hiçbi şekilde bir rootlama dosyası bulamadım siz bunu nasıl yapıyorsunuz ?
bu arada diyelim root kaldırmak istiyorum onu nasıl yapıcam ? kaldırdıktan sonra garanti geri gelirmi ?

K

Kdg14

Guest
internette hiçbi şekilde bir rootlama dosyası bulamadım siz bunu nasıl yapıyorsunuz ?
bu arada diyelim root kaldırmak istiyorum onu nasıl yapıcam ? kaldırdıktan sonra garanti geri gelirmi ?
yarın hepsini size detaylı anlatırım şimdi saat geçti

growss

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
tabi ben zaten eskiden twrp odin rom root gibi seyleri profesyonel sekilde yapan birisiyim ama bu telefon için hiçbir şekilde root dosyası bulamadım