Samsung Galaxy Note 4 SM-N910A Türkçe Dil Sorunu (1 Viewer)

silivriserdar

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Bu cihazdan elimde var. Amerika cihazı ve Türkçe dil yok. Root yapıp more locale 2 ile Türkçe yapmak istiyorum. Yada uygun Custom rom bile olabilir.

Şimdi cihaza root yapıyorum fakat geçici root oluyor. O Yüzden işime yaramıyor. Z3x box ile ve Octoplus box ile gizli dilleri çıkardım. Ama genede Türkçe dil yok hatta hiçbir değişiklik olmadı. Bu konuda şimd aşağıda paylaşacağım resimlerdeki bilgileri ile bana yardım eden olursa sevinirim.

Ekli dosyayı görüntüle 122
Ekli dosyayı görüntüle 5517

Edit= More locale 2 me Türkçe yaptım ama sadece bir kaç yeri Türkçe oldu. Geri kalanı hep İngilizce yani gene iş görmedi. Custom rom bulmam Şart oldu. Türkçe dil eklemek için. Yada başka önerisi olan varsa sevinirim.

ADAM SARA

Emektar Üye
Usta Üye
Deneyimli Üye
bu cihazdan elimde var. Amerika cihazı ve türkçe dil yok. Root yapıp more locale 2 ile türkçe yapmak istiyorum. Yada uygun custom rom bile olabilir.

şimdi cihaza root yapıyorum fakat geçici root oluyor. O yüzden işime yaramıyor. Z3x box ile ve octoplus box ile gizli dilleri çıkardım. Ama genede türkçe dil yok hatta hiçbir değişiklik olmadı. Bu konuda şimd aşağıda paylaşacağım resimlerdeki bilgileri ile bana yardım eden olursa sevinirim.

Ekli dosyayı görüntüle 122
Ekli dosyayı görüntüle 5517

edit= more locale 2 me türkçe yaptım ama sadece bir kaç yeri türkçe oldu. Geri kalanı hep ingilizce yani gene iş görmedi. Custom rom bulmam şart oldu. Türkçe dil eklemek için. Yada başka önerisi olan varsa sevinirim.
att özel bir cihaz ve maalesef işlem yapmaniza olanak vermiyen bir cihaz.morelock saten yuzde yuz türkçe yapmaz.o yuzden henuz bir çözüm yok.ama bende ayni cihazi kullaniyorum.gayete mutluyum..ingilizce ve turkçe olmasi pekte sorun diil.lakin custom room yukliyebilirseniz sorun çözülebilir.

silivriserdar

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
att özel bir cihaz ve maalesef işlem yapmaniza olanak vermiyen bir cihaz.morelock saten yuzde yuz türkçe yapmaz.o yuzden henuz bir çözüm yok.ama bende ayni cihazi kullaniyorum.gayete mutluyum..ingilizce ve turkçe olmasi pekte sorun diil.lakin custom room yukliyebilirseniz sorun çözülebilir.

Custom rom yok ne yazıkki o kadar Aradım fakat bulamadım. Peki sizdeki cihazın Sürümü nedir ? Ben Android 6 yüklemek istiyorum. Belki Android 6'da Türkçe dil vardır.

silivriserdar

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
andorıd 6 yukleyemessenız ızın vermıyo.5.1.1

Alt sürüme bile geçmeme izin vermedi. Tek sadece kendi romunu yükleyebildim. 5.0.1 twrp yedeği var ama oda nasıl alınmış meçhul, ben twrp bile bulamadım. Peki sizin cihaz Kalıcı root'mu yapıldı. Yoksa geçici mi?

ADAM SARA

Emektar Üye
Usta Üye
Deneyimli Üye
istersenız yollayın bıze.teknık servıslere hızmet verıyorum.ayrıca ıcloch ta çok ıddayılıyım 1 saate ıcloch açıyorum

Sinay57

Usta Üye
Genel Moderatör
Usta Üye

seferbey

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
  • bi tane elemanda var whatsapp dan yazıştık telefon başı 50usd diyor
    n920a-p-t-s-l-k
    g928a-p-t-s-l-k
    g925a-p-t-s-l-k
    g920a-p-t-s-l-k
    g935a-p-v-t-r4-r6
    g930a-p-v-t-r4-r6
    n910a-p-t-s-k-l
    tüm modeller 6.0.1 s7 ve s7 edge 7.0 mış​

seferbey

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
güvenebilsem alacağım ama bende ki cihaz da g925v onada 100 usd diyor 4g çalışsın dersen 150 usd diyor :=)

• bi tane elemanda var whatsapp dan yazıştık telefon başı 50usd diyor
    n920a-p-t-s-l-k
    g928a-p-t-s-l-k
    g925a-p-t-s-l-k
    g920a-p-t-s-l-k
    g935a-p-v-t-r4-r6
    g930a-p-v-t-r4-r6
    n910a-p-t-s-k-l
    tüm modeller 6.0.1 s7 ve s7 edge 7.0 mış​

seferbey

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
afganistanlı eleman yapıyor da biz türkler niye yapamıyoruz abi onu anlamıyorum :)

feyz34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ustalar ben size şöyle bişe söyliyim bu s4lerde yapıyorduk setting apk türkçe olan bir cihazdan alıp diğer cihaza atıyorduk öyle büyük ihtimal olur isterseniz deneyin google aratın çıkar

silivriserdar

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ustalar ben size şöyle bişe söyliyim bu s4lerde yapıyorduk setting apk türkçe olan bir cihazdan alıp diğer cihaza atıyorduk öyle büyük ihtimal olur isterseniz deneyin google aratın çıkar

Bu yöntemi bende bir Amerika s4 cihazında gördüm. Cihaz açılışta i9500 diye açılıyordu. Ama Amerika cihazı, işin tuhafı içini açtık baktım. Gene Amerika cihazı ve kendi yazılımını yüklemeye çalıştım olmadı. İ9500 yazılımını yüklemeye çalıştım gene olmadı. Değişik bir cihazdı box ile karma bir rom yapıp atmışlar. Ama bu cihazda bu işlem olurmu onu bilmiyorum.

Özcan Bilgisayar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Birkaçı için ben yazılım buldum. Bu hafta foruma konu atacağım. Acil ihtiyacı olam varsa yazsın

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi