Çözüldü Samsung Galaxy Note 5 SM-N920C U5 Android 7.0 FRP RESET (1 Viewer)

melisa22

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
sorununuz çözüldüğüne sevindim geçmiş olsun gsmkolik olarak sorunlar herzaman çözülür iyi formlar
Teşekkürler ama şimdi ise şöyle bir sorunla karşılaştım. Download moda girebiliyorum. Recovery mod çalışmıyor o beyaz ışık yanıyor sonrasında mavi ışığa dönüp telefon normal şekilde açılıyor.

mertiletişim75

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Öncelikle merhaba,
Konuyu nereye açacağımı bilemedim özür diliyorum. Telefona N920CXXU5CRL3 romunu yükledikten sonra"Bu cihaz sıfırlandı. Devam etmek için önceden bu cihazda senkronize edilen bir Google Hesabı ile oturum açın." bu sorunla karşılaştım. İnternette aramadığım yer kalmadı. Combination dosyaları olsun Youtube'daki binbir zahmetle tarayıcıya geçme videoları, sim kartı değiştirirken yapma hushsms programı vs. bir sürü şey denedim lakin sonuç alamadım. FRP kilidini nasıl kaldırabilirim? yardımcı olursanız çok sevinirim.

merhaba ustam aynı sıkıntı bendede vardı ama benimki frp deyil açılıp kapanıyordu sorunu bu yazılımı yükleyerek sorunu çözdüm gsmkolik teşekürler

daimasen10

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ustam acilll banada yardım edin goooglee hesabında kaldım ilerlemiyorum artık galaxy not 5 :S

OsMaN.

ᴘʀᴏғᴇssɪᴏɴᴀʟ sᴜᴘᴘᴏʀᴛ
Yönetici
S.Moderator
ekran görüntüsü atarmısınız yükleme modunda

daimasen10

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
böyle oldu şimdi ustam :S

Ekli dosyalar

• 8f591104-6750-45db-a734-5869f54644e3.jpg
    8f591104-6750-45db-a734-5869f54644e3.jpg
    92.9 KB · Görüntüleme: 11
  • 87468698-88b3-4842-bd5e-68a0801b9d2a.jpg
    87468698-88b3-4842-bd5e-68a0801b9d2a.jpg
    104.1 KB · Görüntüleme: 12

OsMaN.

ᴘʀᴏғᴇssɪᴏɴᴀʟ sᴜᴘᴘᴏʀᴛ
Yönetici
S.Moderator
box kullanıyormusunuz genelde telefon tamircilerinde olur ?

bunu dene muhtemelen kalkıcaktır google hesap

OsMaN.

ᴘʀᴏғᴇssɪᴏɴᴀʟ sᴜᴘᴘᴏʀᴛ
Yönetici
S.Moderator
senin için rom çekiyorum

daimasen10

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ALLAHINA kurban olam oldu ALLAH bin kere razı olsun 3 gündr uğraşıyordum seni çok seviyorum ı love you so so much thanks :D

OsMaN.

ᴘʀᴏғᴇssɪᴏɴᴀʟ sᴜᴘᴘᴏʀᴛ
Yönetici
S.Moderator
sorununuz çözüldüğüne sevindim geçmiş olsun iyi formlar

ReaLite34

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
senin için rom çekiyorum

Hocam Bende birkaç rom denedim olmadı. Çektiğiniz rom hangisi ise linkini paylaşabilir misiniz. İlk adımların hepsi yapıldı. Orjinal rom yükleme adımına kadar geldik. Bir kaç rom denedik yükleme belli bir yerden sonra hata veriyor

OsMaN.

ᴘʀᴏғᴇssɪᴏɴᴀʟ sᴜᴘᴘᴏʀᴛ
Yönetici
S.Moderator
rica ederim gsmkolik kullanıcılarına ayrıcalıklıdır

hkn_gnn

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
hidden.img den sonra FAIL verdi. N920CXXU5CRL3 bu romu yüklemeye çalışıyorum. tek parça ama olmuyor. yükleme son kısımda kesildi.
Merhaba,bende aynı sorunu yaşamaktayım.fail hatası aldım ve cihazım şu anda br işlem yapmıyor.Fail hatasından sonra nasıl düzeltiniz teli.yardımcı olabilir misiniz?

gsmahm

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Mayıs2021 itibariyle çöpe giden Note5im kurtuldu. Note20 çok üzgünüm dostum! senle saadetimiz başka br bahara kaldı.

valderamon

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
[HIDETHANKS] [/HIDETHANKS]

Merhaba bu paylaşacağım konuda Samsung Galaxy Note 5 SM-N920C cihazının FRP Sorunu nasıl aşılır onu anlatacağım.
Yapılışı;

indirin ve çalıştırın.

yazılım yükleme programını masa üstüne çıkartın ve açın.

üstde linki indirin ve cihaza yükleyin.

Ayarlara girin ve usb hata ayıklama açın ve varsa oem kilidini açın.

Hesap makinesini açın *#0808# tuşlayın ve DM+ACM+ADB seçin ve reboot yapın.

Cihaz açılınca cihazı download moda alın ve saglam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın.

Odin ile yazılımı aşağıdaki gibi seçerek yükleme yapın.

Yükleme yaparken eğer yazılım tek parça ise sıkıntı yok yükleyin direk. Ama 5 parça ise seçimi yaparken
AP > AP

BL> BL

CP> CP

CSC> HOME CSC

seçerek yükleme yapın.

Cihaz açıldığı zaman frp olmayacak.

Gene takıldığınız yerde konu altından yorum yaparsanız yardımcı olmaya çalışırız.iyi formlar

Selamlar yukarıda anlattıklarınızı 2 gundur uygulamaya calıstım ama bu sefer de resımde ornegını paylastıgım gıbı factory bınarıy dıye bı ekran acılıyor her yer kod dolu burdan da cıkamıyorum telefon da acılmıyor :) Muhtemelen hata yaptım ama nerede hata yaptım bılmıyorum bulamadım yardımcı olabılır mısınız acaba nerede hata yaptım ben ?

Şimdi 2. sayfaya gelınce gordum Bu arkadasın paylastıgı ekranlar bende de mevcut buradan kurtulamadım .

Son düzenleme: