Çözüldü Samsung Galaxy S4 Mini SM-İ9190 Dead Boot Repair (Açılmayan S4 Mini Ayağa Kaldırma) (1 Viewer)

BAKCELLL

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
i9190 s4 mini dead boot repair. açılmayan i9190 s4 mini çözümü. i9190 s4 mini emmc arızası tespiti.
s4 mini cihaz açılmıyor şarj olmuyor kısaca hiçbir tepki vermiyorsa
ilk olarak aşağıdaki dosyayı indirin

INDIR :
şifre : ozcan22

1 - RAR ŞİFRESİ İÇİN CEVAP YAZIN
2 - RAR ÇIKARDIĞINIZDA 2 DOSYA GÖRECEKSİNİZ debrick.img ve win32 writer
3 - 16 GB HF KARTI BİLGİSAYARINIZA TAKIN
4 - WİN32.EXE Yİ ÇALIŞTIRIN DEBRİCK.İMG DOSYAYINI GÖSTERİN VE HF KARTINIZA YAZIN
5 - YAZDIĞINIZ KARTI TELEFONA TAKIN VE SES KISMA + HOME TUŞU + GÜÇ TUŞU İLE DOWNLOAD MOD KOMBİNASYONU YAPIN
6 - TİTREME İLE BİRLİKTE KARTTAKİ BOOT KISMINI TELEFONA YAZACAK VE ARDINDAN DONWLOAD MODE AÇILACAK
7 - TELEFONU BİLGİSAYARA BAĞLAYIP ODİN İLE FULL ROM YAZIN.

GEÇMİŞ OLSUN. TAKILAN OLURSA MESAJ YAZSIN YARDIMCI OLURUM

NOT: BU ADIMLARI UYGULADINIZ CİHAZ RESET ATIYOR YADA WRİTE FAİL HATASI VERİYORSA EMMC ENTEGRENİZ ÖLÜ DEMEKTİR. Emmc değişimi 80₺ irtibat için 0535 252 8817 den benimle görüşebilirsiniz

ustam flash eyer caliwiyo kalka bilir s4 mini lerde sorun 99% flash sorunu

SEMİH

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
dosyayı indirdim içinden sadece debrick img çıktı win32 çıkmadı yardımcı olabilirmisiniz

SEMİH

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
teşekkür ederim ama yapamadım win 32 dosyasını indirdim debrick dosyası kayboldu nasıl yapmam gerekıyor win32 calıştır debrick dosyasını göster demişsiniz ama dosyayı göremedim win32 yi çalıştırınca kurulum yapıyor bir bölüm açılıyor orada dosyayı göstermem gerekiyor galiba ama debrick dosyası kayboldu tekrar tekrar indirdim olmuyor ....telefonu kullanmıyorduk saglam durumda kutusuna koyup kaldırdım şimdi lazım oldu fakat hiçbir şekilde açılmıyor batarya bitmiştir diye düşündüm yeni batarya aldım taktım ama hiçbir hareket yok

hamzaaydino

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
eline sağlık başkan. kendi hafızasını taklit edebilmesi için hafıza kartının 16gb olması şart galiba

Onurmemo77

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Hayırlı Akşamlar Inşallah.
Kardeşim ellerine sağlık.
Sana zahmet şifre verebilir misin?

CaniSLupuS

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Hocam eline sağlık..
Söylediklerini aynen uyguladım ancak telefonda hala bir değişiklik yok ne olmuş olabilir yaşama ihtimali var mı sence telefonumun?

kahriman

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
i9190 s4 mini dead boot repair. açılmayan i9190 s4 mini çözümü. i9190 s4 mini emmc arızası tespiti.

INDIR :

4 - WİN32.EXE Yİ ÇALIŞTIRIN DEBRİCK.İMG DOSYAYINI GÖSTERİN VE HF KARTINIZA YAZIN
5 - YAZDIĞINIZ KARTI TELEFONA TAKIN VE SES KISMA + HOME TUŞU + GÜÇ TUŞU İLE DOWNLOAD MOD KOMBİNASYONU YAPIN
6 - TİTREME İLE BİRLİKTE KARTTAKİ BOOT KISMINI TELEFONA YAZACAK VE ARDINDAN DONWLOAD MODE AÇILACAK

NOT: BU ADIMLARI UYGULADINIZ CİHAZ RESET ATIYOR YADA WRİTE FAİL HATASI VERİYORSA EMMC ENTEGRENİZ ÖLÜ DEMEKTİR. Emmc değişimi 80₺ irtibat için 0535 252 8817 den benimle görüşebilirsiniz
Neden 16 Gb ve Üzeri diyerek hafıza kartlarımızı çöpe attırıyorsunuz?Bu imaj disk oluşturulduktan sonra 32 hafıza kartım 60MB görünmeye başladı ve çöp oldu.Madem kapladığı alan 6oMB idi neden 256MB lık yada 1GB lık hafıza kartı yeterli olur demediniz?

kahriman

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Neden 16 Gb ve Üzeri diyerek hafıza kartlarımızı çöpe attırıyorsunuz?Bu imaj disk oluşturulduktan sonra 32 hafıza kartım 60MB görünmeye başladı ve çöp oldu.Madem kapladığı alan 6oMB idi neden 256MB lık yada 1GB lık hafıza kartı yeterli olur demediniz?
32 GB lık hafıza kartım şimdi 60 Mb görünüyor.Aferim arkadaşım,çok sağol....

asrep

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
S. A USTAM
An error occurered when attempting to get a handle on the file
Error 123 Dosya adı veya birim etiketi sözdizimi hatalı
hatası veriyor yardımcı olabilirmisin

murduck

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı

INDIR :