Çözüldü Samsung Galaxy S9 Plus SM-G965F U9 Repair Firmware (1 Viewer)

Sinay57

Usta Üye
Genel Moderatör
Usta Üye

shadowman

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
u9 1 mayıs aşağısını bulamadım bir kaç csc baktım ama varsa link atarmısınız

shadowman

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Değişik bir cihaz bu bende daha tam anlamıyla çözemedim.. Cihaz 000xxx olana kadar içinde s9 plus imeisi vardı ama cihaz ng idi. Arka Kapakta başka imei var içinde orj s9 plus imeisi.. restore original yapıyorum gelmiyor anlamadım gitti..

K

Kdg14

Guest
Değişik bir cihaz bu bende daha tam anlamıyla çözemedim.. Cihaz 000xxx olana kadar içinde s9 plus imeisi vardı ama cihaz ng idi. Arka Kapakta başka imei var içinde orj s9 plus imeisi.. restore original yapıyorum gelmiyor anlamadım gitti..
arka kapak değişmiş olabilir :unsure:

shadowman

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
cihazda açılma kapak değişimide yok. ama içinde orj tr kayıtlı s9plus imeisi vardı ama şebeke ng :) anlamadım gitti orj imei ilemi repair yapılmış çözemedim

shadowman

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
gelmiyordu işte 0000 düşmeden önce kendi seri numarası vardı ama ng idi kapaktaki imei kayıtdışı çünkü yurtdışındaki cihazı tr anakartıyla değişirlermi?

K

Kdg14

Guest
gelmiyordu işte 0000 düşmeden önce kendi seri numarası vardı ama ng idi kapaktaki imei kayıtdışı çünkü yurtdışındaki cihazı tr anakartıyla değişirlermi?
ustam s serisinde işlemci çökme sorunları oluyor o modellerin ekranlarıda çok pahalı olduğundan anakartları çok ucuz o cihazında anakartı değişmiş olabilir