Samsung s5270k yazilimda bÜyÜk sorun (1 Viewer)

odeon

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ARKADAŞLAr s5270k war sasung yazısında resetliyor z3x te s5270 war k sı yok buna nasıl yazılım atarım odın ıle multıloaderle yardımlarınızı beklıyorum ............supporttada s5270 s5270k flasda yok..

odeon

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Bu modele saglam giricem diyen spt şart ama eline susmus olarak gelirde kaldırması icab ederse o zaman bu yazılım iş görüyor

kendi downloaderi zaten :D

Ben bi tane kaldırdım geçen denemiş bulundum önemli olan main ve csc ye ptt uzantılı dosyayı seçiyoruz

iki seçeneğede aynı dosyayı seçiyoruz ve partition table

kısımlarındaki csc ve mainde aktif olan bütün kutucukları işaretlemeniz lazım

download mode ise 5+8 basılıyken usb bağlıyoruz flasha girince bitene kadar bekleyin

kesinkez açar firmware ufs destekte var nettede bulursunuz ama tr için spt

lazım yada jv paketi ben bulamadım.

NASIL YAPILACAĞI HAKKINDA HİÇ BİRŞEY ANLAMADIM ANLAYAN YADA YAPABİLİRM DİYEN Bİ ARKADAŞ SPT FLAŞI WARMIŞ MI ELINDE OLAN BAKABİLİRMİ

odeon

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
sptbox supportdan 'S5270KJVLC2' bunu bulup indiriniz flaşları seçiniz hızı usb portu boxsı seçiniz write tuşuna basınız ve flaş moda sokmak için ( q+w+a+s ) aynı anda basıp usb kabloyu takınız. spt box olan arkadaşlar kendi downloaderi ile beraber spt indirdiğimiz flaş ile bişile rolabilirmi sizce haydı ustalar el ele verelım iş cıkartalım

odeon

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
buldum spt nin flaş dosyasını da buda flaşları downloaderide burada iş şimdi bununla bu flaşlar olurmu nereye neyı koycez yardımlarınızı beklıyorum....