Stock Rom samsung s5611 tr flash (1 Viewer)

baltaci112

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Değerli arkadaşlar yazılımı z3x ile yükleyebilirsiniz.fdl2 hatası almanız kaçınılmaz işte bu durumda researchdownload ile bir ikinci yazılım sonrasında z3x ile tekrar yazılımı yüklemeniz durumunda sorun kalmayacak olup cihazınız %80-85 türkçe olacaktır.researchdownload dizilimi ilk sayfada mevcut olup son işlemi z3x üzerinden yapmanız da ortalama 7 dakika kadar sürmekte ancak kesin çözüm olacaktır.Aşağıdaki adreste kullanacağınız dosyalar mevcut olup şimdiden kolaylıklar dilerim...bazı durumlarda bu işlemi birden fazla tekrarlamanız da gerekebilir.Lütfen yılmayın.Not: Bu yazı birden fazla cihaz yapıldıktan sonra yazılmıştır.Çaresiz değilsiniz.Deneyin göreceksiniz olduğunu...

haszen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Z3x supportundaki S5611XXNK2_OXANL1 dosyada türkçe vardır orjinal olarak...

baltaci112

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
tr seçeneği zaten yok dil seçeneklerinden ikinci olanı seçtiğinizde cihazın %7 sinin turkçe olduğunu göreceksiniz.Saygılarımla.

seyfullahturgut

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
s5611 telefon sürekli açılıp kapanıyor hafızasına kayıtlı 400'e yakın rehber var alamıyorum. Yardımcı olur musunuz

turkcellgsm

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
s5611 telefon sürekli açılıp kapanıyor hafızasına kayıtlı 400'e yakın rehber var alamıyorum. Yardımcı olur musunuz

konuları rasgele yerlere açmayın lütfen ( farklı yerde açmış olduğunuz silindi )

spread işlemcili bir cihaz çin box ıyla içindekiler alınabilir ihtimal var . ama işi bilen bir ustann uğraşması lazım . önce komple telefonun içindeki yazılımın yedeğini full olarak alacak . sonrada çıkartma işi yapacak veya direk boxlardan rehbr ve galeri çıkartması yapacak.

şimdi baktım backup phonebook gibi bir işlem yapılabilir mesela direk olarak. denemek lazım direk olur veya olmazda diyemem .

bukalemun82

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
samsung s5611 orjinal türkçe flash research downloader ile yükleyin orjinal servis yazılımıdır dosya sıralamasını düzgün yapmaya dikat ediniz.

Ekli dosyayı görüntüle 5103

videolu anlatımı burda sırasıyla yazılımı yukle işlem ok