Samsung SM-G925F Şebeke Kayıtlı Değil Hatası (1 Viewer)

telefonkolik

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
merhaba arkadaşlar yurt dışı cihazım olan s6 edge 925f model telefonuma rom yüklemek istedim ve sonuç ağda kayıtlı değil hatası şebeke çekiyor ama arma yapmıyor kayıtlı değil hatası alıyorum bu telefonu en kısa zmanda yapmam lazm yardımcı olabilecek varmı ?

5G Bilişim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
merhaba arkadaşlar yurt dışı cihazım olan s6 edge 925f model telefonuma rom yüklemek istedim ve sonuç ağda kayıtlı değil hatası şebeke çekiyor ama arma yapmıyor kayıtlı değil hatası alıyorum bu telefonu en kısa zmanda yapmam lazm yardımcı olabilecek varmı ?

BOX ile Patch Cert işlemi yapılması lazım bir telefoncuya götürün hallederler. İzmir'deyseniz ben de yardımcı olabilirim.

telefonkolik

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Z3X samsung tool pro ile halledebilirmiyim yada bana yardımcı olucak yol gösterecek varmı

5G Bilişim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Z3X samsung tool pro ile halledebilirmiyim yada bana yardımcı olucak yol gösterecek varmı

Telefoncuysan ve BOX varsa elinde yapabilirsin ama bu işleri bilmeyen normal kullanıcı isen ve internetteki cra*kli programlara güveniyorsan sakın dokunma cihaza hem cihazın elinde kalır hem de pc ye virüs bulaştırırsın...

telefonkolik

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
bu tarz işlerle uğraşmışlığım var bana sadece uygulamam gereken adımları anlatacak veya teamwviewer den yardımcı olacak birine ihtiyacm var telefoncuya götürsem biliyorum 80 den aşşağı fiyat istemeyecek sallayıp durucak okadar para veremem günlüğüm 55 tl benim o yüzden bu işlerden anlayan bi kardeşime ihtiyacım var

5G Bilişim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
bu tarz işlerle uğraşmışlığım var bana sadece uygulamam gereken adımları anlatacak veya teamwviewer den yardımcı olacak birine ihtiyacm var telefoncuya götürsem biliyorum 80 den aşşağı fiyat istemeyecek sallayıp durucak okadar para veremem günlüğüm 55 tl benim o yüzden bu işlerden anlayan bi kardeşime ihtiyacım var

Dostum elinde box yok doğru mu? Cra*k vb. şeylerle iş yapmaya çalışacaksın, ve sonunda cihazın elinde kalacak, elinde box olsa seve seve yardım ederdim ama bu durumda kusura bakma o riski almak istemiyorum :)