Samsung sm-j710fq google account bypass (1 Viewer)

safhal

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleykum ustalar,
Manuel google bypass yaparken tam işin sonuna geldim derken eposta yerinde bir bakmışsın "HATA" bu durum da ne yapabiliriz. Daha önce başına böyle birşey gelen oldu mu? Oldu ise çözümünü bulabildi mi? Değerli yardımlarınız için şimdiden teşekkür eder iyi günler dilerim.
View attachment 5883

metnblgn

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleykum ustalar,
Manuel google bypass yaparken tam işin sonuna geldim derken eposta yerinde bir bakmışsın "HATA" bu durum da ne yapabiliriz. Daha önce başına böyle birşey gelen oldu mu? Oldu ise çözümünü bulabildi mi? Değerli yardımlarınız için şimdiden teşekkür eder iyi günler dilerim.
View attachment 5883

Google hesap yöneticisi yüklediğiniz zaman hata kısmı gider.Google account apk yazın ilk çıkan siteden indirebilirsiniz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

metnblgn

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
onuda yükledim hoca bir işe yaramadı.

Test dpc yüklemeye çalıştınızmı aynı sorun bendede oldu j7 prime cihazda bu şekilde yükleme yapmıyor test dpc ama bir süre sonra cihazda bug oluyor ve gmail kalkıyor ve ayrıca easyfrp ile çok daha basit bir şekilde halledebilirsiniz cihaz illa ki biryerde hata verip gmail kalkmasına izin verecektir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

safhal

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Eywallah ustam sorun çözüldü. Google hesap yöneticisini yeniden bir kaç defa yükleyince oldu.

Adb ye ihtiyacın yok. G920T seçeceksin Download Modunda Reset FRP/React/EE bölümünden Yap diyeceksin işlemi Tamamladıktan sonra Bataryayı çıkart Tak cihazı aç. Yazılım hatası verecek. Bu şekilde iken tekrar bağla(download moduna alma) ve Aynı işlemi tekrar yap. Cihazın Açılacak ve Geliştirici seçeneklerinen Oem kilit aç aktif yap ve Fabrika Ayarları Yap.