Soru Size Güzel Bi Soru (1 Viewer)

yasiremre

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
X500 Windows.png

selamlar. Arkadaşım geçen gün iş için kullanmak üzere şu bilgisayarı aldı. Şimdi arada kaldık benimle iddalaşıp duruyor. Windows 10 sürümüne sahip bi pc bilgileri geçici olarak HDiskte mi saklar yoksa Ramde mi? Ek olarak windows11de Tasarım ve arayüz değişmiş diyorlar widgetlar da değişti mi? Bilgili biri cevap verirse arkadaşa göstericem.

ertugrul78

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ekli dosyayı görüntüle 6386

selamlar. Arkadaşım geçen gün iş için kullanmak üzere şu bilgisayarı aldı. Şimdi arada kaldık benimle iddalaşıp duruyor. Windows 10 sürümüne sahip bi pc bilgileri geçici olarak HDiskte mi saklar yoksa Ramde mi? Ek olarak windows11de Tasarım ve arayüz değişmiş diyorlar widgetlar da değişti mi? Bilgili biri cevap verirse arkadaşa göstericem.
konuyu görünce güldüm istemsiz :) tabi ki de Ramde saklar. Windows 10 da olsa Windows 11 de olsa ram hızlı erişilebilirliği artıran geçici depolama Harddisk kalıcı depolama alanına sahiptir arkadaşına gösterebilirsin :)) arayüzler ve tasarımı değişti tabi. Yuvarlak köşeler ve pastel tonları ile güzel bi tasarım yapmışlar. Beta sürümünü yükledim ben deneylimlemiştim:)

Commando

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ekli dosyayı görüntüle 6386

arkadaşın kesin bi yerde karıştırıyodu bence. Windows 10 olsun 11 olsun bi şey değişmiyo bilgisayarın parçalarının amaçları hep aynıdır.

GSMŞ3R1F

Profesyonel Teknik Servis
Yönetici
Admin
Destek Ekibi
Onursal Yönetici
Elit Üye
Uzman Üye
Os Farketmeksizin Kalıcı Depolama
HDDVeyahut SSD Olur Daime
Ram İse Geçici Dosyaların Anlık Saklandıgı rastgele Erişim sağlanan bir yapdıır :)