Sm-a7000 tr ve google play firmare %100 (1 Viewer)

gsmtool46

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
MERHABA ARKADAŞLAR BEN A7000 TR ARADIM FORUMDA BULAMADIM BELKİ BİR KARDEŞİMİZİN İŞİNİ GÖRÜR

feyz34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Cihaz Gelmedi Ama Elimizde Bulunsun Teşekkürler Ustam

snrcr

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Öncelikle teşekkürler.. Rom'u kurdum, ilk önce açılmadı wipe dalvik yaptıktan sonra açıldı. Her şey çok iyi ancak şebeke sorunu var.

Erdinç Çınar

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
aynı sorunu yaşıyorum. şebeke sorunu değil de cihazda mobil veri çalışmıyor. internet kullanılmıyor yani. mobil veri açılıyor 4g 3g işareti geliyor. imei pass. çin romunu kurunca sorun yok. ama onda da tr yok :D

mul

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar sm-a7000 sadece çin'e özel yapılmış olup yükleyeceğiniz firmware rom ile beraber telefondaki tüm diller ve google playstore silinecektir ve telefonunuz çince ingilizce gibi 4-5 dilden ibaret olacaktır. Bilmenizi isterim ki sm-a7000 firmware romlarında ne yazık ki türkçe ve google play yok. Bu linklerde verilen romları boşuna denemeyin telefonunuz bootlopa düşer. Yani açılma ekranında takılı kalır. SM-A7000 model yurtdışından gelen telefon; SM-A700YD model ile farklıdır. Elinizde eğer SM_A7000 model bir samsung galaxy A7 telefon varsa; buna göre düzenlenmiş bir rom yüklemeniz gerekir ki bu sitede verilen rom dosyasında a7000 orjinal romunun system.img.ext4 dosyası yerine sm-a700yd ye ait system.img.ext4 dosyası konulmuştur. Yani sm-a700yd system.img.ext4 dosyası kesinlikle sm-a7000 de çalışmaz. bunun yerine verdiğim linkteki videoyu izleyin sm-a7000 için hazırlanmış rom dosyasının linki mevcuttur... %100 türkçedir ve Playstore mevcuttur... Emeğe saygı... (SM_A7000 5.0.2 2015 model samsung galaxy a7)