SM-G610F 8.1.0 dan 7.0 a versiyon düşermi (1 Viewer)

turkcellgsm

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı

g610f de denedim ama yazılımı yüklemedi bile . halebtech supportunda dosya var ama deneyemedim. repairden sonra müşteri 8.1.0 a güncellerse telefonlar dönecek herhalde şimdilik bir çözümü yok.

Son düzenleme:

5G Bilişim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Şu an yok ustam mecburen Boxlara güncelleme gelmesini bekliyoruz, en çabuk çözümü de Chimera bulur gibime geliyor

reis4747

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı

RecSpeed

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı

g610f de denedim ama yazılımı yüklemedi bile . halebtech supportunda dosya var ama deneyemedim. repairden sonra müşteri 8.1.0 a güncellerse telefonlar dönecek herhalde şimdilik bir çözümü yok.

Bu raporu :

Bu da rom :

turkcellgsm

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
denedim elimdeki u1 ama olmadı kabul etmiyor 3 tane dosya indirdim denedim olmadı

turkcellgsm

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
teşekürler gelince bunu da deneyelim yukarıdakileri denedim olmadı cihaz u1 di.

turkcellgsm

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
başka cihazdada denedim hepsini ama hep hata veriyor yüklettirmiyor csc yerine home csc seçersen pit hatasını geçiyorsun ama bu seferde başka yerde hata veriyor yazılımı düşürmeyi kabul etmiyor .

UnmoveD

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Odinden attim ben soyle yaparsan duzelir sadece ap ve home cs atarsan daha sonrasinda ise benim verdigim romun bootloader, ap, cp ve csc atarsan duzelir.

redbull

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
merhaba ap dosyasının içinde image recovery dosyasını çıkarıp eft ile Make Root ADB Recovery dosyası oluşturup tekrar eft flashlıyoruz sonra recovery modda sıfırlayıp rom yüklüyoruz ..açılmayan pit hatası veren kırmızı yazı frp lock hatası verenler için düzeltme yöntemidir

Son düzenleme: