SM-G925F , SM-G920F 7.0 repair ok (1 Viewer)

BarisTATAR

KİNG OF İCLOUD
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı

SM-G920F_7.0
M-G925F_7.0
:)

'' write modem >parch certificate ''
DOWNLOAD LİNK :

Moderatör tarafında düzenlendi:

yıldızgsm

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
7.0 da desteklenmiyor yazısı cıkıyosa 27.7 pact yapıp kullanıbılırnız iyi çalısmalar herkeze

keyman

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
elinize sağlık ustalar z3x de imei 350000000000006 olan bi türlü olmuyordu Octoplus ile rahat bişekilde işlem tamamdır

serhatsari

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Öncelikle herkese selamlar.Hocam bilgiler için teşekkürler, verilen herşeyi indirip denedim olmuyor bir türlü.Root atıp ardından İmei kodladım(cihaz yurt dışı, elimde olan eski cihaz imeisi girdim), patch certifica belirli noktaya gelip sürekli searching modem error(2) hatası alıyorum. Onlarca modem denedim her birinde sonuç aynı.En son yüklediğim modem herşeyi berbat etti baseband, imei herşey yok oldu bir anda telefonda ve şu anda modem dahi bulmuyor pc. Kernel verileri ve yapı haricinde telefonda da bişey kalmadı,işin kötü tarafı kopyaladığım efslere de ulaşamıyorum.Birazdan tekrar 7.0 a 4 pack ile yükleyeceğim telefonu,2 gündür işin içinden çıkamıyorum lütfen yardım edin:(

leonidasss

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Öncelikle herkese selamlar.Hocam bilgiler için teşekkürler, verilen herşeyi indirip denedim olmuyor bir türlü.Root atıp ardından İmei kodladım(cihaz yurt dışı, elimde olan eski cihaz imeisi girdim), patch certifica belirli noktaya gelip sürekli searching modem error(2) hatası alıyorum. Onlarca modem denedim her birinde sonuç aynı.En son yüklediğim modem herşeyi berbat etti baseband, imei herşey yok oldu bir anda telefonda ve şu anda modem dahi bulmuyor pc. Kernel verileri ve yapı haricinde telefonda da bişey kalmadı,işin kötü tarafı kopyaladığım efslere de ulaşamıyorum.Birazdan tekrar 7.0 a 4 pack ile yükleyeceğim telefonu,2 gündür işin içinden çıkamıyorum lütfen yardım edin:(

En son yayınlanan yazılımını bulup indirin yükleyin tekrar rootlayın sorun ortadan kalkacaktır.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

yavuzzz

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Checking NV data... error
Security damaged (1)
Done with Samsung Tool PRO v.33.2

sürekli bu hatayı alıyorum repair yaparken

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
Checking NV data... error
Security damaged (1)
Done with Samsung Tool PRO v.33.2

sürekli bu hatayı alıyorum repair yaparken
cihaz efs silinmiş olabilirmi 06 yapınca cıkıyormu bir bak çıkmıyorsa efs sıfırla nv yaz combi at sora normal yazılımı yükle modem hariç düzelir