Sm-j701f 7.0 frp (1 Viewer)

ADAM SARA

Emektar Üye
Usta Üye
Deneyimli Üye

1)Bu Dosyayı Z3x ile boot kısmından at
2)Hard Reset
3)Cihaz açık halde SM-J700F üzerinden FRP yapıyoruz

kardesleremrah

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
J7 Core

1)Bu Dosyayı Z3x ile boot kısmından at
2)Hard Reset
3)Cihaz açık halde SM-J700F üzerinden FRP yapıyoruz

ustam benim cihaz u4 yazılım atarken bile yeşil yazıyla frp hatası veriyor cihaz şuanda j7 yazıp kapanıyor..
kombinasyonda da aynı hatayı veriyor...
buna yapılacak bişey varmı ?

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
ustam benim cihaz u4 yazılım atarken bile yeşil yazıyla frp hatası veriyor cihaz şuanda j7 yazıp kapanıyor..
kombinasyonda da aynı hatayı veriyor...
buna yapılacak bişey varmı ?
cihazın download mode resmini atarmısın ve attıgın yazılım u4 veya üstü olması lazım

RecSpeed

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
attığım yazılım u4 usta zten kombinasyon da u4 ama Ekli dosyayı görüntüle 6385

Recovery e giriyorsa başta wipe data yap.

Bunu
ve
Bunu

denermisiniz. Tam sorununuzu çözecek bir dosya hali hazırda var yalnız. Şuan için ücretli free bulamadım.

COMBINATION_OLB_FA70_J701FXXU5ARF5_OLBFAC_CL11591699_QB18725366_REV00_user_mid_noship

kardesleremrah

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı

Bunu
ve
Bunu

denermisiniz. Tam sorununuzu çözecek bir dosya hali hazırda var yalnız. Şuan için ücretli free bulamadım.

COMBINATION_OLB_FA70_J701FXXU5ARF5_OLBFAC_CL11591699_QB18725366_REV00_user_mid_noship

ustam ben u5 yazılım indirdim attım yine aynı hatayı veriyor yazılım atarken bazen boot bazen sistem bazen modem bazen de en sona gelip hiddende frp hatası veriyor cihaz..artık u4 le ilgili hiçbirşey atamıyorum...

kardesleremrah

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı

Bunu
ve
Bunu

ustam u5 kombinasyon da buldum indirdim atıyorum frp boot hatası veriyor

ADAM SARA

Emektar Üye
Usta Üye
Deneyimli Üye
bu cıhaza u5 yükleyemssınız.4u ve u1 yazılımdan herhangı bırını yükleyınız.
birde cıhazınızn tam sorununu anlamıs dıılım.kısaca ne yapmak ıstedıgınız belırıtrsenız mutlu olcam

bluedeniz.so

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı

ustalarım öncelikle özür dilerim , aradığım konuyu bulmadım , o yüzden buraya yazıyorum , adminler konuyu taşırsa sevinirim , bana çok acil iphone 6 . pawor , açma kapama tuşu yolları lazım ilginenen olursa çok sevinirim , ince olan yer anakart üzerinde orası kırıldı elimde ilk defa başıma geldi , şema atan olur ise yolları çekip on off çalıştırcam inşallah , lütfen yardımcı olursanız sevinirim

kardesleremrah

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ekli dosyayı görüntüle 6389
octoplus boxtan ile advanced modda flashlayın cihaz hasarsız belasız silinmeksizin açılacaktır.

ustam cihaz şu hatayı veriyor bootu kaldırıp atınca cihaz j7 core diyip kapanıyor tek başına bunu atınca advenced moddan yine bu hatayı veriyor...boot hatasını vermediği zamanda farklı yerde yine hata veriyor...dediğini denedim octdn yine olmadı