T70 frp yardim (1 Viewer)

selam34

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar bir tane t70 geldi lakin bir türlü frp yapmadım... Yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum...

Sinay57

Usta Üye
Genel Moderatör
Usta Üye
arkadasım öncelikle cihaza orjinal son sürüm yazılımını flashlayın.ardından tekrar deneyiniz

redbull

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Telefonunuzu öncelikle Wifi aracılığı ile internete bağlayınız!
* swiftkey klavye ayarlarına giriniz!
* Ayarlardan Hakkındaya giriniz! gelen ekranda açık kaynak lisanslarını seçiniz!
* gelen text menüsünden herhangi bir sözcüğü seçin.seçmek için o sözcüğe çift seri şekilde dokunun ve basılı tutun kopyalama menüsü gelecek.
* gelen menüden paylaşa dokunun ve gmail işlemini seçiniz!
* gelen gmail menüsünden gmail hesabı olmamak şartı ile outlok veya farklı bir mailiniz ile giriş yapınız!
* şimdi gmail git dokunun.gelen menüde giriş yaptığınız hesabı göreceksiniz.şimdi sağ üstte 3 noktaya dokunun gelen seçeneklerden ayarlara girin!
* ayarlardanda tekrar noktalara dokunun bu seferde hesap ayarlarına dokunun.size evet hayır soru soracak evet dokunun telefonun ana ayarlarına girmiş olacaksınız!
* ayarlardan uygulamalara girin uygulamalardan dosya yöneticisi bulun ve dokunun!
* şimdi izinlere dokunun içeriğindei izinleri aktif edin geri gelin
* aynı yerde bu sefer bildirim dokunun.3 çeşit bildirim ayarı göreceksiniz! bildirim engeli haric dierlerini aktif edip geri gelin !
* telefonu şimdi yeniden başlatın
* bu arada otg kablosunu ve hafıza kartını hazır ediniz!
* hafiza kartına QuickShortcutmarker.apk dosyasını hafıza kartına atin!
* OTG Kablosu yardımıyla hafıza kartını telefona bağlayınız! dosya yöneticisinin açıldığını gçreceksiniz! şimdi apkyı kurup!
* açılan uygulamadan arama kısmına ' Hesap ' yazın 1 boşluk bırakıp tamam deyın!
* 'Google Hesap Yönetici'ni bulun dokunun e-posta veşifre isteyen seçeneği seçin gelen ekranda Try dokunun!
* şifre isteme ekranı gelcek.sağ üst köseden yine tarayıcı yardımı ile oturum aç işlemini uygulayınız ve telefonu yenıden baslatıp kurulumu tamamlayınız !
* menü gelınce ayarlra gırıp gısır yaptıgınız hesaplardan cıkıs yapın!
* geliştirici menüsünden oemlock aktif edip! telefonu yedekleme ve sıfırlama menüsünden sıfırlayınız!