Yardım Tab A7 frp famil link (1 Viewer)

massa

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Family link oturumu açılan tablete format atıldıktan sonra frp işe yaramıyor çözümü nedir.

OsMaN.

ᴘʀᴏғᴇssɪᴏɴᴀʟ sᴜᴘᴘᴏʀᴛ
Yönetici
S.Moderator
merhaba tam olarak sorununuz nedir ? ve konuyu düzgün açarsanız size daha hızlı yardım edilebilir iyi formlar

Netiletisim21

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
family link hesabı açılmış tablete format attım ve galaxy store frp işlemi yaptım ama işe yaramadı

Bazı TAB A7 tabletlerde frp yi kırsanız bile yine frp bypass istiyor. bunu çözmek için Smart Switch yöntemini deneyiniz. Kısaca OTG yardımı ile kabloyu type-c çevirip tablete takın. kablonun diğer kısmını kendi telefonunuza takıp her iki telefonda Smart Switch uygulamasını açıp kendi telefonunuzdaki verileri tablete aktarın ve aktarım bittikten sonra çıkan seçeneklerden Ayarlar ve Hesaplar seçeneğinin kutucugunu doldurup devam etmek. Youtubeden bakarak yapabilirsiniz.

massa

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Bazı TAB A7 tabletlerde frp yi kırsanız bile yine frp bypass istiyor. bunu çözmek için Smart Switch yöntemini deneyiniz. Kısaca OTG yardımı ile kabloyu type-c çevirip tablete takın. kablonun diğer kısmını kendi telefonunuza takıp her iki telefonda Smart Switch uygulamasını açıp kendi telefonunuzdaki verileri tablete aktarın ve aktarım bittikten sonra çıkan seçeneklerden Ayarlar ve Hesaplar seçeneğinin kutucugunu doldurup devam etmek. Youtubeden bakarak yapabilirsiniz.
teşekkür ederim