U.A.T Neden Kullanım Klavuzu Yok ? (1 Viewer)

invasionweb

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar UAT sahibiyim fakat yazılımda yapmak istediğim şeyleri sürekli Musa bey'e soruyorum. Foruma neden UAT bölümlerinin nerenin ne işe yaradığını ve UAT ile neler yapılabildiğini detaylı anlatan bir klavuz yok ? Böyle bir klavuz oluşturulamaz mı ?

RecSpeed

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar UAT sahibiyim fakat yazılımda yapmak istediğim şeyleri sürekli Musa bey'e soruyorum. Foruma neden UAT bölümlerinin nerenin ne işe yaradığını ve UAT ile neler yapılabildiğini detaylı anlatan bir klavuz yok ? Böyle bir klavuz oluşturulamaz mı ?

UAT gibi tool'lar profesyonel kullanım amaçlıdır. Daha önce flash tool , box , gibi araçlar kullananlar için gelişmiş bir yazılımdır. Bu yüzden kullanım klavuzu böyle toollarda yapılmamaktadır.

Ama yeni güncellemelerle yapacağınız işlemlerde sağdaki kısımda cihaza nasıl müdahale edeceğinize dair ingilizce bilgi yer almaktadır.

zekaikilic

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Türklerin geliştirdiği bir yazılımın bence Türkçe notlarında olmalıdır

U.A.T

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Yakında türkçe Tanıtım videosu çekeceğim, ayrıca cihazı nasıl yapacağınız log ekranında yazıyor ingilizce adımları,
desteklediği modellerin ve fonksiyonların listesinide burda görebilirsiinz

invasionweb

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Yakında türkçe Tanıtım videosu çekeceğim, ayrıca cihazı nasıl yapacağınız log ekranında yazıyor ingilizce adımları,
desteklediği modellerin ve fonksiyonların listesinide burda görebilirsiinz

Hocam UAT nin desteklemediği cihaz yok. Ben bunu biliyorum her türlü cihazın altından girip üstünden çıkıyor ama gel gelelim sorun şu ki elimdeki cihaza yapmak istediğim işlemi hangi menüden nasıl yapacağım hakkında en ufak bir fikrim bile yok. Sadece bildiğim ingilizce ile UAT deki menüleri okuyarak belki olur umudu ile yapmaya çalışıyorum ve olmuyor. Mecbur Musa bey'e sormak zorunda kalıyorum. Eee her seferinde de Musa bey'i rahatsız etmek benim hakkım değil ki. Belki adamın işi gücü var benimle mi uğraşacak.

İçimizden UAT ile ilgili bilgili kişilerin ;

Hangi cihazlara hangi menülerden neler yapabildiğini,
Hangi menülerin ne işe yaradığını
Hangi menülerde hangi cihazlara hangi işlemleri nasıl yapabildiğimizi
Şu cihaza şu işlem nasıl yapılır .... .... .... diye anlatım yapmasını isterdim.

İnsanlarda UAT var ama içeriğindeki hazineyi keşfedemiyor. Şahsen elimin altında hazine var ama kullanamıyorum. Ben en çok buna üzülüyorum.

Bari bilgili kültürlü biri bize bunu anlatsın da neyin ne işe yaradığını bilelim.

Parası pulu hiç önemli değil. Bu yazılımı öğrenmek yıllar alsa bile ben bu yazılımı zaten yıllar boyu alırım. Yeter ki öğrenelim.

U.A.T

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Hocam UAT nin desteklemediği cihaz yok. Ben bunu biliyorum her türlü cihazın altından girip üstünden çıkıyor ama gel gelelim sorun şu ki elimdeki cihaza yapmak istediğim işlemi hangi menüden nasıl yapacağım hakkında en ufak bir fikrim bile yok. Sadece bildiğim ingilizce ile UAT deki menüleri okuyarak belki olur umudu ile yapmaya çalışıyorum ve olmuyor. Mecbur Musa bey'e sormak zorunda kalıyorum. Eee her seferinde de Musa bey'i rahatsız etmek benim hakkım değil ki. Belki adamın işi gücü var benimle mi uğraşacak.

İçimizden UAT ile ilgili bilgili kişilerin ;

Hangi cihazlara hangi menülerden neler yapabildiğini,
Hangi menülerin ne işe yaradığını
Hangi menülerde hangi cihazlara hangi işlemleri nasıl yapabildiğimizi
Şu cihaza şu işlem nasıl yapılır .... .... .... diye anlatım yapmasını isterdim.

İnsanlarda UAT var ama içeriğindeki hazineyi keşfedemiyor. Şahsen elimin altında hazine var ama kullanamıyorum. Ben en çok buna üzülüyorum.

Bari bilgili kültürlü biri bize bunu anlatsın da neyin ne işe yaradığını bilelim.

Parası pulu hiç önemli değil. Bu yazılımı öğrenmek yıllar alsa bile ben bu yazılımı zaten yıllar boyu alırım. Yeter ki öğrenelim.

Merhaba,

PDF içinde veya Türkçe Tanıtım videoları çekeceğiz ama şuan zaman konusunda biraz sıkıntı çekiyoruz,
Takıldığınız cihazlarda Musa Şekerciye sorabilrsiniz yada Gsmkolik'e konu açıp arkadaşlarımız her türlü yardımını esirgemeyecektir,
bu arada sekmelerdeki butonlar yazılım dilince basitçe tanıtılmış, FRP (Google Heasbı), Format (Cihazı sıfırlama), Reset Locks(Desen ve şifre silme), Flasher(Yazılım atma ) vb.

a.celal

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Bu işlemler box olmadan yapılıyorsa (uat); z3x, octopus gibi boxlar ne işe yarıyor ustalar.

bukalemun82

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
aslında boxada gerek yokda ilerde zamnla *****leri çıkıyor demekki oluyormuş mantıken imkansız değil tamamen program üzerinde işliyorlar box kutusu et kablo işlem yapınca iyi oluyor bazı cihazlarda fakat boxların içinde sım kart var aktivasyon yani serinumaraları birnevi hat almış oluyorsun3 abonesi gibisin octoplusde öyle diğer boxlarda öyle mesela sigmabox da iyi elimin altında volcana var kullanmıyorum 10senedir box kullanıyorum bu biraz sizin kolaynıza prtağinize kalmış bidurum boxlardan azda olsa anlamalıyız spt box çok iyiydi ustpro2de iyiydi bu ustproyu 16yaşındaki rus programcı yapmıştı

silivriserdar

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Bu konuda en iyi box sigmakey, support bölümünde cihazın marka ve modelinin üstüne tıklayıp help bölümüne girildiği zaman hem yazılı hemde videolu anlatımlar var. Ben sigmakey kadar detaylı işlemleri anlatan bir box göremedim.

U.A.T

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
O zaman tr dil desteği olmaması büyük bir kayıp

Hocam o bizim kaybımız değil, Yabancıların bize destek verdiği kadar türk halkımız bize %10'u kadar destek verseydi şuan bu araç daha iyi yerlerde olurdu, ama biz millet ollarak kendimizden olanı sevmeyiz başkasına alkış tutmayı daha çok seviyoruz.