U.At 15.02 yeni güncelleme ile beraber farklı id de açılan hata veren kullanıcılar ,email ile hwid sini gönderin (1 Viewer)

redbull

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
uat 15.02 yeni güncelleme ile beraber farklı id de açılan hata veren kullanıcılar ,email ile hwid sini gönderin

gencmurat

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba, Programı servis için kullandığım pc de kullanmaya çalıştım. Zaman zaman farklı hwid çıkıyordu ve giriş yapamıyordum programa. Pcde 4 adet hdd var bunlar etkiliyor olabilir. Şuan program laptop'ta kurulu ama laptop sıkıntılı olduğu için programı kullanamıyorum.2 tane hwid veren bilgisayarım da kullanabilir miyim şuan ?

gencmurat

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
1 bilgisayarda kullanabilirsin aynı anda 2 bilgisayarda çalışmaz burdan ayarlayabilirsin

Usta ben 1 tane bilgiyarda kullanmak istiyorum ama benim pc de programı açtığımda 2 adet farklı hwid çıkıyor farklı zamanlarda. Şöyle bir konum vardı

Şuan laptopta kurulu sorun yok ama laptop sıkıntılı. Masa üstü pcmde kullanamıyorum 2 tane hwid verdiği için.

redbull

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Usta ben 1 tane bilgiyarda kullanmak istiyorum ama benim pc de programı açtığımda 2 adet farklı hwid çıkıyor farklı zamanlarda. Şöyle bir konum vardı

Şuan laptopta kurulu sorun yok ama laptop sıkıntılı. Masa üstü pcmde kullanamıyorum 2 tane hwid verdiği için.
ustam her pc nin id si farklıdır

gencmurat

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ustam her pc nin id si farklıdır
abi şöyle anlatayım sana. 1 adet masa üstü bilgisayarım var. 1 gün programı açıyorum hwid A10C-540D-486C-1FF6 ertesi gün programı aynı bilgisayarda açıyorum hwid 6FEF-189A-E160-2089 olarak gözüküyor.Umarım anlatabilmişimdir.