uat tool giremiyorum yardım edin (1 Viewer)

poyraz7998

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
bu programın saçmalığını anlamış değilim dongle yok en azından minimum 2 adet pc için hwid verin birisi iş diğeri ev için olsun bari

redbull

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
mail adresinizi yazınız sıfırlayalım hwid sorunu en kısa sürede çözülecektir

jan

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
hocam kaç gündür sıkıntımı dile getiriyorum bu formda kimse yardımcı olmadı olduk dediler netice değişen birşey olmadı. Sizlerden ricam teknik desteğini veremeyeceğiniz işlerin ticaretini yapmayın 10 günden fazla oldu sorunu buraya yazmam. nerden bulaşıp aldıysam uat .

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
Facebook ta grubu var bana her türlü ulaşabilirsiniz herşey hızlı olmuyor maalesef ***** ile uğraşmaktan güvenlik sağlamak zor oluyor

jan

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Facebook ta grubu var bana her türlü ulaşabilirsiniz herşey hızlı olmuyor maalesef ***** ile uğraşmaktan güvenlik sağlamak zor oluyor
Hocam nedense 3 aydır şu facebooktaki grubu bulamadım sizlerden grup linkini almak istedim kimse cevap yazma zahmetinde bile bulunmadı. Herşey hızlı olmuyor doğrudur her istediğimiz, istediğimiz zamanda gerçekleşmiyor bunun bilincindeyim fakat haftalarca sorunun çözülmemesi de herşey hızlı olmuyor diye mazeret kabul edilemez bence. İş ahlakına uymuyor en azından.