Çözüldü Universal HTC Frp Tool No S-OFF by dhakagsm S-OFF Olmadan Frp Bypass (1 Viewer)

cozumgsm27

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Universal HTC Frp Tool No S-OFF by dhakagsm

HTC New Models Frp Account Remove Tool , No S-OFF and No Root Easy Unlock by DhakaGsm
Supported Models:
HTC M9
HTC 10
DESİRE 626
HTC A9
OTHER MODELS 5.1, 6.1, 7,1

DOWNLOAD

ALTERNATİVE

Rar Password:

Son düzenleme:

mert_33

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ustam 2 farklı pc de denedim win7 32 bit ve win7 64 bit program açılmıyor hata veriyor

mert_33

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
bende açılmıyor sistem gereksinimleri nasıl olmalı No soucle interface supported ve Failed to load library dxva2.dll hatası veriyor
pc win7 64 bit

cozumgsm27

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
64 bıtte calısmayabılır. net framework yukledınızmı belirtilen dll dosyası eksık sanırım

demoadam

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ustam emegine saglık m9 5.1 de işime yaradı s off yapmama gerek kalmadı tesekkurler

mert_33

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ustam programın çalıştırabilmesi için pc de gerekli hangi programlar yüklü olması lazım. 3 farklı pc de denedim aynı hata veriyor hatta yeni format atılan pc de de çalışmadı pc de eksikolan ne acaba

cozumgsm27

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
net framework yuklu olması, eksıl dll hatası verırse dll dosyasını yuklemen ve 32bıtlık pcde denemen lazım

mert_33

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ustam net framework yüklü hata verilen dll dosyası da yüklendi 32 bit pc de de açilmiyor yine ayni hata veriyor

mert_33

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ustam resimi çektim özellikleri pc nin ayrıca bu gün formatladım belirtilen dll dosyasını da yükledim değişen bişey yok