Ustalar Lg g3 Ten Kurtarın Beni ilk Hatami Yaptım (1 Viewer)

Halit43

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Hayat tecrübelerle dolu ve bu meslek te kazanmak için önce kaybetmemiz lazım kaybederek ve tecrübe ederek kazandıran bi meslek lütfen elektronik ve cep tamirde yeniyim adımı kötü anılmamasın tamir etmeme yardimci olun

RecSpeed

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
1. Konu yeri yanlış.
2. Boş yere post kasılmasına gerek yok ve daha hızlı yardım almak istiyorsan önce açtığın konuda cihazın ne sorunu var onu yaz.

Halit43

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Hocam yardim için öyle yapmıştım çaresizlik belki sesimi duyan olur diyerek yani bana özel yardimci olur musun Ustam

RecSpeed

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Hocam yardim için öyle yapmıştım çaresizlik belki sesimi duyan olur diyerek yani bana özel yardimci olur musun Ustam

Şimdi benim tamirle aram pek iyi değil. Yardım için sorundan anlayan seni yanlış yönlendirmek istemeyen zaten mesajı toplist'te görür ve sana yardımcı olur. Ama sen her bir mesaj için yanlış-yeni konu açarsan sana nasıl yardım edebileceklerini bilmezler. Sen konuyu açtın bırak anlayan zaten geri dönüş yapacaktır. Cihazı yarına çıkarmak zorunda değilsin. Müşteri gelirse cihazın daha işi var dersin. Ne bileyim cihaz senin elinden bozulmuşsa yapman gerekiyorsa git başka bir tamirciye götür anlayan. Fazla kafanı yorma. Altından kalmayacağın cihazlara müdahale etme. Yavaş yavaş zaten kendin gelişirsin.

Halit43

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ustam doğru söylüyorsun peki yaptırabilecegim bir ustaya beni yönlendirsen cihazın acelesi 1 aralıka kadar bende tavsiyen için teşekkürler akıl danışabilcem yaptirabilcem usta varsa yönlendir beni