Uzak bilgisayarın usb portlarını kendi bilgisayarında görme (1 Viewer)

ÖzkanGSM

Code Master
Kıdemli Üye
Deneyimli Üye
arkadaşlar başka bir ildeki arkadaşıma yardımcı olmak istiyorum.
olay şu
adam telefonu takacak kendi bilgisayarına
ben kendi bilgisayarımda görücem telefonu

flexiHub diye bir program var işe yarıyor fakat ücretli.
ücretsiz bir yolu varmı bu işin?

U.A.T

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Flexihub, Usb Redirector, Usb over network gibi araçlar kullanabilirsiniz, fakat bu araçlarrın hepsi ücretlidir, net üzerinden ücretsiz usb paylaşım yapan herhangi bir araç mevcut değil diye biliyorum

ÖzkanGSM

Code Master
Kıdemli Üye
Deneyimli Üye
bu işi çok çok önceden çözmüştüm fakat aradan epey zaman geçti. illaki çözümü var. gözden kaçırdığım birşey olmalı. konuyu güncel tutucam illa bir babayiğit çıkar :)

crazyemre

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar başka bir ildeki arkadaşıma yardımcı olmak istiyorum.
olay şu
adam telefonu takacak kendi bilgisayarına
ben kendi bilgisayarımda görücem telefonu

flexiHub diye bir program var işe yarıyor fakat ücretli.
ücretsiz bir yolu varmı bu işin?

merhaba özkan hocam usb paylasım işlemini çözdünüzmü konuda çözüm göremedim ben 15 gün deneme kullanımı olan usb redirector kullandım şimdi tekrra bilgisayara kuramıyorum süre biddi uyarısı alıyorum benimde leeco marka cihazım var forumda konumda var bir arkadas yardımcı olmak istiyor il dısı ama usb den cihazımı paylasmam gerekli siz yardımcı ola bilirmisiniz simdiden allah razı olsun.

K

Kdg14

Guest
merhaba özkan hocam usb paylasım işlemini çözdünüzmü konuda çözüm göremedim ben 15 gün deneme kullanımı olan usb redirector kullandım şimdi tekrra bilgisayara kuramıyorum süre biddi uyarısı alıyorum benimde leeco marka cihazım var forumda konumda var bir arkadas yardımcı olmak istiyor il dısı ama usb den cihazımı paylasmam gerekli siz yardımcı ola bilirmisiniz simdiden allah razı olsun.
bu makaleye bakabilrisin

crazyemre

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
denedim hocam bir işe yaramıyor sitenin verdigi serial ler çalışmıyor bilginize