Yardım Vestel 5580 İMEİ Silindi (1 Viewer)

YDincer

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Vestel 5580 7.0 yazılımını yükledim imei silinmiş "REAL İMEİ CHANGE" ile imei verdim imei oluyor ama sim kartı kullanamıyorum MTK Engineer modda CDS sekmesi yok MTK engineer plus diye bir program var oradan baktım bu sefer AT+EGMR Komutunu kabul etmiyor boşluk bırakıyorum gene olmuyor telefon rootlu magisk ile xposed ile değişiyormuş ama bende magisk var twrp yok root explorerda efs klasörü yok bilen biri varsa yardımcı olabilirmi bilgisayar telefon fark etmez Teamviewer ile yardımcı olabilir teşekkürler.

Muhammet.

Programmer
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Modem meta programını deneyebilirsin.
Miracle box ile denermisin. Alttak konu sana rehber olsun.
Chimera box da yapıyor.

YDincer

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Modem meta programını deneyebilirsin.
Miracle box ile denermisin. Alttak konu sana rehber olsun.
Chimera box da yapıyor.
Elimde box yok chimera için hesap istiyor para ile

Muhammet.

Programmer
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Yapamıyorumki telefon açıkmı olacsk batarya çıkartılacakmı bilmiyorum lütfen yardım edin.
Sevgili üye
İlk önce windows imza sürücüsünü devre dışı bırakıyoruz.
Sonra bilgisayarı yeniden başlatıyoruz.
Miracle box kurun konusu forumda var arama yapmanız yeterli ücretsiz.
Size yuarıda miracle box ile nasıl yapılır örnek konu paylaştım.
Olmazsa
Maui meta programıyla telefon kapalı olacak şekilde yapabilirsin.
Mediatek General driver indirin kurun bilgisayarı yeniden başlatın.
Bunun da linkini yukarı da paylaştım.

Eğer okursanız yapabilirsiniz.

YDincer

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Sevgili üye
İlk önce windows imza sürücüsünü devre dışı bırakıyoruz.
Sonra bilgisayarı yeniden başlatıyoruz.
Miracle box kurun konusu forumda var arama yapmanız yeterli ücretsiz.
Size yuarıda miracle box ile nasıl yapılır örnek konu paylaştım.
Olmazsa
Maui meta programıyla telefon kapalı olacak şekilde yapabilirsin.
Mediatek General driver indirin kurun bilgisayarı yeniden başlatın.
Bunun da linkini yukarı da paylaştım.

Eğer okursanız yapabilirsiniz.
olmuyor hala deniyorum hala olmuyor telefon driver geliyor gidiyor.

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
işte o bende olmuyor cihaz driver gidip geliyor Tw ile yardım edermisiniz yarına kadar yapmam gerek bunu
burası forum sitesi burda team viver ile destek vermiyoruz size olaması gerekeni belirttim you tube den izleyin ve driver ı kurun öğrenmeniz gerekli yapamayacak sanız en yakın teknik servise gidiniz

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
İnsanlık ölmüş ölmüş he bide ne güzel ingilizce yazıyosun hayran kaldım
Teşekkürler güzel insan İngilizcem çok iyi değil belki ama sana doğru yolu göstermem de sorun oldu kendim den özür dilerim

YDincer

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Teşekkürler güzel insan İngilizcem çok iyi değil belki ama sana doğru yolu göstermem de sorun oldu kendim den özür dilerim
bana doğru yolumu gösterdin? abicim senin bana göstermeye çalıştığım yolları ben zaten denedim ve alt tarafı sizden yardım istedim ama siz kibirlilikle yok işim var yok burası forum tw isteme yeri değil abicim yardım etmeyecekseniz neden forum açtınızki benden başka insanlarda var bu durumda belki acaba onlara nasıl davranacaksınız?

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
bana doğru yolumu gösterdin? abicim senin bana göstermeye çalıştığım yolları ben zaten denedim ve alt tarafı sizden yardım istedim ama siz kibirlilikle yok işim var yok burası forum tw isteme yeri değil abicim yardım etmeyecekseniz neden forum açtınızki benden başka insanlarda var bu durumda belki acaba onlara nasıl davranacaksınız?
Yukardaki leri ne yaptın ? Bana driver soruyorsun cihazı nasıl bağlayacağını sana söylüyorum denemeden tw yardım istiyorsun yukardan konuyu açman dan belli olayı birine yaptıracaksın bu işi kendin yapmaya çalışacaksın biz sana yolu gösteririz gitmek sana kalmış yol arkadaşı değiliz biz.
Ve hitabın da hiç hoş değil bir şeyin karşılığını alamadın diye tanımadığın bir insanı Kırma hakkın yok. Sen yine en iyisini bilirsin hayırlı akşamlar sana