OsMaN.

ᴘʀᴏғᴇssɪᴏɴᴀʟ sᴜᴘᴘᴏʀᴛ
Yönetici
S.Moderator
merhaba gsmkolik kullanıcıları sizler için ücretsiz paylaşımlar yapan tek site www.gsmkolik.com kullanıcılarına özeldir iyi formlar

V4 modelinin Vestel ve Turkcell stock romlarıdır. SP Flash Tool ile yükleyebilirsiniz. İkisi de denenmiştir.

[HIDEREPLY] [/HIDEREPLY]

Ekli dosyalar

• sshot-1.png
    sshot-1.png
    196.5 KB · Görüntüleme: 36

OsMaN.

ᴘʀᴏғᴇssɪᴏɴᴀʟ sᴜᴘᴘᴏʀᴛ
Yönetici
S.Moderator
rica ederim admin

OsMaN.

ᴘʀᴏғᴇssɪᴏɴᴀʟ sᴜᴘᴘᴏʀᴛ
Yönetici
S.Moderator
rica ederim

OsMaN.

ᴘʀᴏғᴇssɪᴏɴᴀʟ sᴜᴘᴘᴏʀᴛ
Yönetici
S.Moderator
rica ederim

OsMaN.

ᴘʀᴏғᴇssɪᴏɴᴀʟ sᴜᴘᴘᴏʀᴛ
Yönetici
S.Moderator
rica ederim

Sinay57

Usta Üye
Genel Moderatör
Usta Üye
merhaba gsmkolik kullanıcıları sizler için ücretsiz paylaşımlar yapan tek site www.gsmkolik.com kullanıcılarına özeldir iyi formlar

V4 modelinin Vestel ve Turkcell stock romlarıdır. SP Flash Tool ile yükleyebilirsiniz. İkisi de denenmiştir.

[Gizli içerik]
eline sağlık

OsMaN.

ᴘʀᴏғᴇssɪᴏɴᴀʟ sᴜᴘᴘᴏʀᴛ
Yönetici
S.Moderator
rica ederim

OsMaN.

ᴘʀᴏғᴇssɪᴏɴᴀʟ sᴜᴘᴘᴏʀᴛ
Yönetici
S.Moderator
Keşke bu işlemin nasıl yapılacağını da yazsaydınız
merhaba zaten nasıl yükleneceğini yazdım daha nasıl açık olabilirim sizce SP Flash Tool ile yükleyebilirsiniz konuya hakim deyilseniz işlemleri gerçekleştimeyiniz aksi taktirde cihazı kullanılmaz yapabilirsiniz iyi formlar

ipekcan

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
merhaba zaten nasıl yükleneceğini yazdım daha nasıl açık olabilirim sizce SP Flash Tool ile yükleyebilirsiniz konuya hakim deyilseniz işlemleri gerçekleştimeyiniz aksi taktirde cihazı kullanılmaz yapabilirsiniz iyi formlar
O anlamda demedim. Daha detaylı bir kurulum anlatımını kast etmiştim. Mesela bu işleri bilmediğim halde Samsung tab e tablete bir rom atıp android sürüm yükseltme yapmıştım ama onda sayfa sayfa resimli detaylı anlatım vardı. Böyle bir şey kast etmiştim. Detaylı anlatım ile az bir bilgisi olan dahi bunu yapabilir