vodafone 945 yardım (1 Viewer)

inanelektronik

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
vodafone 945 güvenlik istiyor ustalarım yardımlarınız için şimdide tşkler

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
cihazın bataryasını cıakralım sonra geri takalım
Önce ses kısma ( aşağı ) sonra power tuşuna basalım.

2-3 sn sonra telefonun power tuşunu bırakalım ses kısma tusunu bırakmayalım taa ki room menüsü gelene kadar.

menü geldikten sonra sırasıyla
wype data/factory reset

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
Ardından alttaki linkten rom yükleme programını indirin, telefonun bataryasını çıkartın ve ses kısma tuşuna basılı tutarak usb kablosunu takın, takar takmaz telefon açılacak bir süre daha ses kısmaya basılı tutun ve sonra bırakın (ekranda görüntü varsa FTM ekranı gelene kadar) ardından bilgisayar üzerinden indirdiğiniz dosyanın içindeki download_nochecksGen2.exe programını çalıştırın, eğer sürücülerde doğru bir şekilde kurulmuşsa program direk telefonu tanıyacak ve Start butonu aktifleşecek, start butonuna tıklayın ve yükleme %100 oluncaya kadar bekleyin, yükleme bitince ekranda Download Successful yazısı çıkacak, artık usb yi çıkartıp bataryayı takıp telefonunuzu açabilirsiniz.
alıntı için ghostwave ye teşekkür ederim

driver --
link güncellendi kendi uploadım..

rom linki --

inanelektronik

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
drever dosyasını indiremedim rapidshare yüklesen rom dosyasını indirdim ama drever üyelik premınum istiyor

Can06

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar ben vodafone 945e 2.2 romunu yükliycektim zip dosyasını indir dim ve telefone attım ardından Recovery manager telefona yükledim orda install Recovery dedim . telefonu kapattım ses kısma tuşu + güç tuşuna bastım fakat orda FTM yazısında kalıyor Acill yardım nolur yardım Edin Lütfennnnn !!!

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
telefonun bataryasını çıkartın ve ses kısma tuşuna basılı tutarak usb kablosunu takın, takar takmaz telefon açılacak bir süre daha ses kısmaya basılı tutun ve sonra bırakın (ekranda görüntü varsa FTM ekranı gelene kadar) ardından bilgisayar üzerinden indirdiğiniz dosyanın içindeki download_nochecksGen2.exe programını çalıştırın, eğer sürücülerde doğru bir şekilde kurulmuşsa program direk telefonu tanıyacak ve Start butonu aktifleşecek, start butonuna tıklayın ve yükleme %100 oluncaya kadar bekleyin, yükleme bitince ekranda Download Successful yazısı çıkacak, artık usb yi çıkartıp bataryayı takıp telefonunuzu açabilirsiniz.

işlem sırasını takip edin

Can06

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
hocam işlemi yaptım fakat sadece telefona format atılmış oldu gine 2.1 yüklü naaapcam?

Can06

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ben tekrar can06 rom dosyasını indircem hafıza kartınamı atcam sonra naapcam anlatırmısın hocam çok acil yardımını bekliyorum