vodafone smart 6 frp - google account sıfırlama (yeni versiyonlar için geçerli çözüm) (1 Viewer)

BarisTATAR

KİNG OF İCLOUD
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
merhaba arkadaşlar yeni versiyonlar da gelişmiş seçenekler açılmıyor yada gelişmiş seçenekler açılmayan versiyonlarda ''misafir kullanıcıyı'' aktif ediyoruz sonra tekrar sahibine gir diyoruz ve gelişmiş seçenekleri aktif hale getirip ''oem kilidni'' açıp sıfırlıyoruz :)

Sinay57

Usta Üye
Genel Moderatör
Usta Üye
iyi güzel de yeni kullanıcıya geçmeye izin vermez özellikle android 6 yüklü telefonlarda
:D başka çözüm bulmak lazım

HaYaLmeaN

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Yeni bir yöntem varmı ?

wmustiks

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
android 6. larda ana ekrana giriyorsunuz pc ye bağlayıp cihazın ana klasorune samsung bypas atıyorsunuz kuruyorsunuz geliştirici secenekler açılıyor oem açın işlem ok...

silivriserdar

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar detaylı bir anlatım yapan olursa iyi olur. Elimde bu cihazdan var ve frp'de ve dil seçeneklerine girince vesaire bir türlü olmadı. Diğer konudaki işlemleri yaptım ama nafile olmadı.

seferbey

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ses kısma ses açma tuşuna basarak usb yi bağlayıp qualcomm moduna sokup miracle boxdan android kısmından fastboot kısmından FRP reset micromax yuphoria/series qualcomm seçeneğini seçip start button dedim açıldı. :)

silivriserdar

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ses kısma ses açma tuşuna basarak usb yi bağlayıp qualcomm moduna sokup miracle boxdan android kısmından fastboot kısmından FRP reset micromax yuphoria/series qualcomm seçeneğini seçip start button dedim açıldı. :)

Miracle box yok elimde craklı olanı var acaba işe yarar mı?

seferbey

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
C r a c k işe yaramaz bence ben dangle artı key kullanıyorum son versiyonu ve birçok qualcomm işlemcili modelleri bu şekilde yapıyorum

sas24

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
bende sadece teraterm kullanıyorum hepsi sonuçsuz kaldımı kesin çözüm var..

seferbey

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
dangle da box da tek başına iş yapmıyor abi ikisini ayna takmazsan program çalışmıyor ben önce boxı aldım çalışmadı sonradan key i aldım