Hızlı Link Xiaomi Note 8 Samsung Chip Board 2.1.9-2.2.9 ENG Firmware_by_kamil (6 Viewers)

ramfy

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
board ıd 2-9-0 olan bl açık cihaza normal repair işlemlerinin aynısını mı uyguluyoruz ? bir fark varmı ?

tunctelekom1016

Elit Üye
Elit Üye

Xiaomi Redmi Note 8 modeline eng rom atarken dikkat edilmesi gereken bir durum söz konusu.
Bu durum eng rom atmadan önce *#*#64663#*#* arama yapıyoruz.
Software versiyonda Board Id 2.29.0 , 2.9 ve üstü versiyonlarda eng rom yüklemeyin.
Önemli olan Samsung ,Micron, Hynix marka olması önemli değil önemli olan id versiyon.

Edit
: Samsung 1.29.0 sürümüne eng attım sorun olmadı.

Eğer Ben Deneme İstiyorum Diyorsanız

Chimera veya diğer toollarla deneme yaparken modems1 modemst2 fsg dosyalarını seçmeden yükleme yapın.
En azından modem dosyalarını flashlamazsanız tekrar stock rom yüklüyerek brick cihazı eski haline getirebilirsiniz.

Note 8 Samsung Chip Board 2.1.9-2.2.9 bilindigi gibi samsung chip li cihaza eng atınca brick oluyo bilindigi gibi şimdi yapılışı ve çözümü.

Eng rom atıyoruz brick olacak daha sonra bu özel dosyayı atıyoruz kendine geliyor sonra işlemleri yapıp global tamm kolay gelsin iyi kazançlar şifre sadece özelden ücretli satılan dosya lütfen paylaşım yapmayınız
2.1.9-2.2.9 da denenmiştir

Nasıl Yüklenir?

Bu işlemi yapmadan önce aklınızda olması gereken modems1 modemst2 ve fsg dosyalarını flashlamayın imei numaralarınız giderse cihazın geri dönüş yok.

Bootloader açıksa
Mi flash tool ile yükleme işlemi yapılabilir.

Bootlaoder kapalıysa

bbb

kale72

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Çözüm var bize pahalıya mal oldu ustalar elinizde kalan cihazlar biz gelmeden yardımcı olamıyorum Ne yazıkki forma yazmak isterdim ama ne yazıkki benim çözümüm deyıl

kale72

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Elimde dosyalar mevcut deyil ustam olsa paylaşırım zaten benim çözümüm olmadığı için Paylaşma hakıda verilmedi ücret karşılığında hal ettik isterseniz sizlerde yardımcı olurum fenamı yaptım buraya yazmakla isterseniz konuyu silelim zor durumda kalan evine ekmek götüren ustlara destek amaçlı yazı yazdım

kale72

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Cihaz senin se bekle benim gibi acele etme istersen bizimkisi müşteri cihazı olduğu için Yapıcak bişey yoktu yakında nete düşer zaten

Muhammet.

Programmer
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar server üzerinden geçici kayıt yapıyorlar. Çözümü o ama 300 lira felan değil fiyatı ben yaptırmadım ama duydum.

kolikerkan

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı

Xiaomi Redmi Note 8 modeline eng rom atarken dikkat edilmesi gereken bir durum söz konusu.
Software versiyonda Board Id 2.29.0 , 2.9 ve üstü versiyonlarda eng rom yüklemeyin.
Önemli olan Samsung ,Micron, Hynix marka olması önemli değil önemli olan id versiyon.

Edit

Chimera veya diğer toollarla deneme yaparken modems1 modemst2 fsg dosyalarını seçmeden yükleme yapın.
En azından modem dosyalarını flashlamazsanız tekrar stock rom yüklüyerek brick cihazı eski haline getirebilirsiniz.

Note 8 Samsung Chip Board 2.1.9-2.2.9 bilindigi gibi samsung chip li cihaza eng atınca brick oluyo bilindigi gibi şimdi yapılışı ve çözümü.

Eng rom atıyoruz brick olacak daha sonra bu özel dosyayı atıyoruz kendine geliyor sonra işlemleri yapıp global tamm kolay gelsin iyi kazançlar şifre sadece özelden ücretli satılan dosya lütfen paylaşım yapmayınız

Nasıl Yüklenir?

Bu işlemi yapmadan önce aklınızda olması gereken modems1 modemst2 ve fsg dosyalarını flashlamayın imei numaralarınız giderse cihazın geri dönüş yok.

Bootloader açıksa

Bootlaoder kapalıysa

ALLAHcc razı olsun senden. Saolasın.

uluirmakli

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı

Edit

Nasıl Yüklenir?

Bootloader açıksa

Bootlaoder kapalıysa

Eline sağlık