Çözüldü Xiaomi QPST Cihazı Görmüyor Sorunu (1 Viewer)

can01910

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
es Selamu aleykum bende ilk başta COM0X gördü ama sonra kayboldu şuanda gözükmüyor Cihaz mi 9 se işletim sistemim windows 10 yardımcı olursanız elbette memnun olacağım

ertenysf

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
telefonu evrensel seri yolu denetleyicisi yerine evrensel seri yolu cihazı olarak görüyor mi9t olarak ilk denememde böyle bir sorun yoktu 901d olarak görünüyordu ne yapmam gerek bir türlü anlayamadım yardımcı olur musunuz

can01910

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Gerekli kodları yaptıysanız kabloyu takınca telefon ekranında çıkan seçenekleri seçmeyin seçerseniz öyle oluyor

Murat ergun

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı

cutyleader

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Çözüldü diye başlık atmışsınız da çözülen nedir ben bişey okuyamadım burda çözüm olarak

teymullah

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ÇOK BASİT BİR YÖNTEMİ VAR DENEYE YANILA SONUNDA BULDUM.
adb devices , adb shell , su ve setprop sys.usb.config diag,adb komutlarını telefon kilitliyken girin, görecektir.

baypipo

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
note 9 pro imei işlemi yaptım ancak şebeke sorunu olustu hat anlık gelip gidiyor bir kaç defa daha imei işlemi yaptım sorun çözülmedi.
bir kaç şey daha deneyecektim bu defa qpst telefonu sadece com olarak görmeye başladı qfilde görüyor ama com port telefona ulaşılamıyor. resimleri ekledim inşallah yardımcı olan birisi çıkar

Ekli dosyalar

• 1.png
    1.png
    27.6 KB · Görüntüleme: 12
  • 2.png
    2.png
    120.6 KB · Görüntüleme: 13
  • 3.png
    3.png
    20.3 KB · Görüntüleme: 13
  • 4.png
    4.png