izmircep

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Anlatacağım yöntem ile Mi hesabını kalıcı olarak kaldırabilirsiniz. Bootloader kilidi açık kapalı farketmez. Bootloader kapalı sorunsuz yaptım. VPN'siz. İnternete bağlayınca hesap istemez. Elinizde UMT Box olmalı.
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***
teşekkürler usta ellerine sağlık.

davidlsa

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Con el método que explicaré, puede eliminar permanentemente la cuenta Mi. El bloqueo del cargador de arranque activado o desactivado no importa. Lo hice sin problemas desde el gestor de arranque. Sin VPN. Al conectarse a Internet, no requiere una cuenta. Debería tener una caja UMT.
*** Texto oculto: no se puede citar. ***
aer

Erder01

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Anlatacağım yöntem ile Mi hesabını kalıcı olarak kaldırabilirsiniz. Bootloader kilidi açık kapalı farketmez. Bootloader kapalı sorunsuz yaptım. VPN'siz. İnternete bağlayınca hesap istemez. Elinizde UMT Box olmalı.
Tşk

JaponGSM

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Formatta İstermi ?

Son düzenleme:

ulku2763

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
asfsaf

YuSuF02

Kılıç kınından çıkmadıkça it sürüsü dağılmaz.
Onursal Yönetici
GSM Expert
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı