Soru Xiaomi Redmi 9 (lancolet) IMEI Repair (1 Viewer)

pusat06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
arkadaslar redmi9 icin imeil repair cıktımı herkese hayırlı cumalar

YuSuF02

Kılıç kınından çıkmadıkça it sürüsü dağılmaz.
Onursal Yönetici
GSM Expert
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı

pusat06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
tskler hayır suan degil bl kılıt acıkmı olması gerekıyor nvram nvdata dosyası yazılması lazım gıbı bırseyler dedıler emın olmadıgım ıcın sorama geregı duydum

YuSuF02

Onursal Yönetici
GSM Expert
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı
tskler hayır suan degil bl kılıt acıkmı olması gerekıyor nvram nvdata dosyası yazılması lazım gıbı bırseyler dedıler emın olmadıgım ıcın sorama geregı duydum
ustam o cihaz mtk imiş ben qualcomm biliyordum ondan dedim şu anda daha bir yöntem çıkmadı note 9 yönteminin aynısı ama redmi 9a hangi yedeği uyduracağız onu çözemedik daha

pusat06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
tskler ustacım pekı bu not9 ıcın uygulamaları nereden hangı sayfadan bulabılırım sıte ıcerısınde NOTE 8 PRO PRELOADAER DOSYASI alınması lazım dıyolar tam detaylı acıklamayı buradan bulabılırım ozaman tskler ılgınıze bu arada

Muhammet.

Programmer
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı
tskler ustacım pekı bu not9 ıcın uygulamaları nereden hangı sayfadan bulabılırım sıte ıcerısınde NOTE 8 PRO PRELOADAER DOSYASI alınması lazım dıyolar tam detaylı acıklamayı buradan bulabılırım ozaman tskler ılgınıze bu arada

Muhammet.

Programmer
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Sevgili üyeler deneme fırsatı olan note 8 pro nvram yedeğini çekip deneyebilir. Olma ihtimali gayet yüksek haberiniz olsun.

YuSuF02

Onursal Yönetici
GSM Expert
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı

YuSuF02

Onursal Yönetici
GSM Expert
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı