BBOYDU

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
What is Xiaomi ENG Rom?
ENG Rom is pure android software used in the production phase of the devices. It is used by the manufacturing companies to test the device during the production phase and to make performance measurements. These software do not contain any protection. It is not suitable for daily use.
The purposes of the software are; It is used to reset devices that cannot be thrown software or have errors, bootloader lock is not unlocked, which contains mi account but whose password is unknown. After this software, you can load Rom to the device via Mi Flash.
It is used to repair a bricked device. It can also be EFS repair.
How to install ENG Rom?

You can install the software on your devices using Fastboot, EDL or Test Point method using Mi Flash tool.
Note: All responsibility that may occur in your phone belongs to you. I and GsmKolik family are not responsible for this matter.

DOWNLOAD
[Hidden content]

Thanks bro

cek10

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ustam eng atiyorum cihaz bricked oluyor ardindan siz verdiyiniz dosyani atiroyurum the system has been destroyd hatasi nerde yalnis yapiyorum?

Muhammet.

Programmer
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ustam eng atiyorum cihaz bricked oluyor ardindan siz verdiyiniz dosyani atiroyurum the system has been destroyd hatasi nerde yalnis yapiyorum?
Telefonum hakkında
Çekirdek sürümü
Vendor: Samsung Micron
Büyük ihtimalle samsung chipli.
Kamil ustamın samsung chipli eng yazılımını phonemaster ustamın paylaştığı eng rom dan sonra üzerine yazın.

YuSuF02

Kılıç kınından çıkmadıkça it sürüsü dağılmaz.
Onursal Yönetici
GSM Expert
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Xiaomi ENG Rom nedir?
ENG Rom, cihazların üretim aşamasında kullanılan saf android yazılımıdır. Üretim aşamasında cihazı test etmek ve performans ölçümleri yapılmak için üretici firmalar tarafından kullanılır. Bu yazılımlar her hangi bir koruma içermez. Günlük kullanıma uygun değildir.
Yazılımların amaçları ise; yazılım atılamayan yada hatalarla karşılaşılan, bootloader kilidi açık olmayan, mi hesabı içeren fakat şifresi bilinmeyen cihazların sıfırlanması için kullanılır. Bu yazılımdan sonra cihaza Mi Flash aracılığı ile Rom yüklemesi yapabilirsiniz.
Brick olmuş cihazı onarmak için kullanılır. Ayrıca EFS onarımı da yapılabilir.
ENG Rom nasıl yüklenir?

Fastboot, EDL ya da Test Point yöntemi ile Mi Flash aracını kullanarak yazılımı cihazlarınıza yükleyebilirsiniz.
Not: Telefonunuzda oluşabilecek tüm sorumluluk size aittir. Bu konuda ben ve GsmKolik ailesi sorumlu değildir.

İNDİR
[HIDETHANKS] [/HIDETHANKS]
Link yenilenmiştir

Sinay57

Usta Üye
Genel Moderatör
Usta Üye

wolcak

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Xiaomi ENG Rom nedir?
ENG Rom, cihazların üretim aşamasında kullanılan saf android yazılımıdır. Üretim aşamasında cihazı test etmek ve performans ölçümleri yapılmak için üretici firmalar tarafından kullanılır. Bu yazılımlar her hangi bir koruma içermez. Günlük kullanıma uygun değildir.
Yazılımların amaçları ise; yazılım atılamayan yada hatalarla karşılaşılan, bootloader kilidi açık olmayan, mi hesabı içeren fakat şifresi bilinmeyen cihazların sıfırlanması için kullanılır. Bu yazılımdan sonra cihaza Mi Flash aracılığı ile Rom yüklemesi yapabilirsiniz.
Brick olmuş cihazı onarmak için kullanılır. Ayrıca EFS onarımı da yapılabilir.
ENG Rom nasıl yüklenir?

Fastboot, EDL ya da Test Point yöntemi ile Mi Flash aracını kullanarak yazılımı cihazlarınıza yükleyebilirsiniz.
Not: Telefonunuzda oluşabilecek tüm sorumluluk size aittir. Bu konuda ben ve GsmKolik ailesi sorumlu değildir.

İNDİR
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

rar şifresi yok