Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
Bu yöntemi eng yazılımda
fastboot erase modemst1
fastboot erase modemst2
fastboot erase fsg
fastboot erase fsc

efecephastanesi

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
hocam step 1 ve step2 klasoru bos cıkıyor muhtemelen rar dosyasına sıfre sonradan eklendıgı ıcın. yada şifre arızalı rica etsem bi bakarmısınız dosyayı indirim. site reklamı olmasın diye text dosyası olarak eklemişsiniz ama hata var.

prens45

Uzman Üye
Admin
Genel Moderatör
Uzman Üye
hocam step 1 ve step2 klasoru bos cıkıyor muhtemelen rar dosyasına sıfre sonradan eklendıgı ıcın. yada şifre arızalı rica etsem bi bakarmısınız dosyayı indirim. site reklamı olmasın diye text dosyası olarak eklemişsiniz ama hata var.
bu eng rom dosyası konular karıştı galiba sizin

efecephastanesi

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar konuya acıklık getirebilecek kimse varmı. rar dosyasına direk cıkart demeyin rar dosyasını cıft tıklayın text dosyasındaki şifreyi girin tek tek dosyaları dısarıya sürükleyin. ben dosyaları saglam cıkartabildim ama sonrasını yapan olduysa acıklayıcı bir şekilde yazabilirmi? step 1 deki efs reset işlemi oldugu halde step 1 deki dosyaları flash edin diyor.ben flash etmeye çekiniyorum.step 1-2-3 dosylarının sanki sırası karışık gibi geldi bana.

efecephastanesi

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ayrıyeten birde eng qcn gerekli bu konuya. eng qcn olmadan bu işlemleri yapsak bile sonuc elde edemeyebiliriz.

ofculha

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
tesekkur ederim ustam ek bilgi efs yi umt ile advance flasher bolumunde edl modda cıhazı baglayalim sonra modem 1 modem 2 fsg dosyasını secıp select flash a basıp efs sıfırlanmıs olur chrimerası olmayan arkadaslara bu yontem ılac olur kolay gelsın

Sinay57

Usta Üye
Genel Moderatör
Usta Üye
şifre ekde mevcut