eneskilinctr

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Qcn dosyasi nerde ben göremedim acil yardıma ihtiyacim var note 9 pro cihazim IMEI atıldı ama şebeke 2g lütfen yardımcı olun

lefe09

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
telefonuma daha önce imei atılmıştı. twp ve magisk kurulu. fakat atılan imei klonlanmış. evdeki eski telefonun imeisini atacağım. Hangi aşamadan başlamam gerekiyor.

ilker54

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba

yazılanları uyguladım ancak telefon açıldıktan sonra kendini kapatıyor tekrar açıyor yardımcı olabilir misin?

Saygılarımla.

xd22

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ENG Qcn geri yüklemeniz gerekiyor siz repair işlemi ne ile yaptınız bu arada ??
Benimde aynısı başıma geldi telefon açılmadan recovery moda geçiyor,nasıl yüklerim eski qcn dosyasını tekrar ,normalde açılınca backup tan yukleniyordu ama açılır gibi olup yuvarlak dönüyor recovery i moda atıyor,fastboot yada recoveryden yüklenir mi ,farklı yöntemi var mı

Hbbyarak

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Yönergeleri uyguladım üstte de arkadaşın yazdığı gibi telefon açılıyor miui ekranı geçiyor tam ana ekran gelecekken yuvarlak dönüyor telefonu recovery moda alıyor. ( telefon bir arkadaşın yazdığım imei tuşlu nokia imiş sonradan söyledi ) aceba bundan kaynaklımı yardımcı olabilirmisiniz ?

DemirBaver

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Imeı Tools'tan DIAG Port açma işlemini yaptığım sırada uygulama duruyor.
Yanıt vermiyor. Nedeni ne olabilir ?

Ekli dosyalar

• cats.jpg
    cats.jpg
    41.4 KB · Görüntüleme: 3

Hbbyarak

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Yönergeleri uyguladım üstte de arkadaşın yazdığı gibi telefon açılıyor miui ekranı geçiyor tam ana ekran gelecekken yuvarlak dönüyor telefonu recovery moda alıyor. ( telefon bir arkadaşın yazdığım imei tuşlu nokia imiş sonradan söyledi ) aceba bundan kaynaklımı yardımcı olabilirmisiniz ?
aynı gün sorunu çözmüştüm . burdan cevap gelmedi ama yeinede ben bildiriyim. Telefon Note 9 pro olarak satın alınmış ama program 9s görüyor. İmei yazarken 1 nci imeiden yazarsanız telefonu açmıyor. 2nciden yazın sorunsuz çalışıyor. ben Qcn yedeğini silmemiştim nolur nolmaz sıkıntı çıkarsa diye ilk olarak orjinal yedeğe döndüm sonra modluyu yükledim. fakat ilk işlemlerde imei numarasını değiştidiği için sim1 deki imei gitti sadece sim 2 yi kullanıyorum. tek kart kullanacaklar bu durumu akıllarında bulundursun . geri dönüşü varmı bilmiyorum ama ben tek kart kullandığım için uğraşmadım sim 2 den kullanıyorum sorunsuz.

sağlıkçı50

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
yurt dışındayken 7 ay önce xiaomi-redmi-note-9-pro telefon aldım. telefona önce aramalara kanacağını bildiren bir sms geldi sonra telefon aramalara kapandı ne yapmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

Kuon

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar bu cihazı bootloader kapalı iken imei atabilir miyiz arka kapağı falan söküp varsa nasıl yaparız