[Yeni] G925IDVU2COF8 Galaxy S6 SM-G925I Resmi 5.1.1 Lollipop Firmware yükleme (1 Viewer)

Sinay57

Usta Üye
Genel Moderatör
Usta Üye
Not: Bu stok firmware tüm unbranded veya kilitsiz için uyumlu Samsung Galaxyşartname model numarası ile S6 Kenar "SM-G925I" sürümü sadece.

Adım 1: G925IDVU2COF8 5.1.1 stok firmware yanıp için gerekebilir araçları tut.
- Odin3_v3.10.6 Flasher aracı ( )

İndir G925IDVU2COF8 5.1.1 Stok Firmware (bu UNBRANDED stok firmware ve Galaxy S6 Kenar SM-G925I sadece uyumlu).
Hindistan - INU_G925IDVU2COF8_G925IODD2COF8 ( )
(Ben sadece daha fazla ülke eklerseniz ve ne zaman kullanılabilir ayrıca bir şekilde olacak olacak)

Adım 2: aşağıdaki gibi bunları hazırlayın:
- İyi ve mükemmel çalışıyor, USB seri port ile, Windows işletim sistemi çalışan bir PC veya dizüstü bilgisayar kullanın.
- Galaxy S6 Edge USB veri kablosu kullanın.
- Galaxy S6 Kenar pil tamamen şarj olduğundan emin olun.
- Rehber, mesajlar, vb kullanın - Telefonunuzun dahili hafızasında saklanan tüm önemli dosyaları yedekleyin Samsung yedeklemek ve dosyalarınızı geri PC için Akıllı Anahtarı. .
- Telefonunuzun ayarlarından USB hata ayıklama etkinleştirme. Ayarlar> Uygulamalar> Geliştirme gidin ve 'USB hata ayıklama etkinleştirme' diyor kutuyu işaretleyin.
- Telefonunuza yüklenen 3. parti uygulamalar bir sürü varsa, bu düzgün bir yanıp kazanmak için yararlı olan "Hard Reset" etmeyin. . (Sadece zaten cihazınızı sıfırlamadan önce tüm önemli dosyaları yedeklemek emin olun Adım 3: Özü veya halletmek indirilen Eğer Odin anlık olarak .tar.md5 dosyasını alırsınız böylece stok firmware.
Adım 4: Odin çalıştırın ve yapılandırma
Bilgisayarınızın masaüstünde Odin downloader çalıştırın. , Odin sağ üst onay kutusu seçenekleri dikkat 'RE-BÖLME' işaretlenmemiş olduğundan emin olun.Işaretli 'AUTO-REBOOT ve' F.RESET TIME 'kalıntıları bırakın.
Şimdi, tıklayın AP düğmesi seçin, ve daha önce ekstre var tar dosyası yüklenemedi. İşte Odin gibi görünmelidir nasıl AP butonuna yüklenmiş olması gerekir hayranlarıyla "G925IDVU2COF8_G925IODD2COF8_HOME.tar.md5".