Bilgi Blackberry Mep Kodu Öğrenme (kabloya ihtiyaç duymadan) (1 Viewer)

dodomoro

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Blackberry mep kodu nasıl bulunur kablo olmadan öcelikle cihazınızı acın sim kart takılı iken gelen ag mep kodu nu girin ekranını no tuşu ile kapatın ve ana ekranda iken shift+alt+h bu üç tışa aynı anda basın önünüze yeni bir pencere gelecek bana yardım et menüsü bu menüde uygulama sürümü ,pin ve açık kalma süresi yazıyor olacak burdaki degerleri aşagıdaki siteye girin

Burada Size bir kod verilecektir bu kodu bana yardım et menüsünde iken tuşlayacaksınız yanlız tuşlarken ekranda bastıgınız kod gözükmez gizli bir menü açacagı için girilen harf ve rakamlar gözükmemektedir.Not: Bu koduy azarken büyük harf yazmaya gerek yok sadece rakam yazarken alt+5 gibi yazılmalı 0 (sıfır) da bir rakam yanlız onda alt+0 yapılmaz sadece 0 basılır. kod dogru girlirse aşagıdaki gibi bir ekran gelir

Os Engineering Screens menüsüne girilir sora Device info menüsü açılır ve aşagılara dogru inilir MEP-09938-001 Gibi bir deger vardır o bulunur.
Bu mep kodudur size lazım olan ise mep2 yani ağ mep kodudur şim imei ve mep kodunuzu verirseniz size mep2 kodunuzu verebiliriz

burjuvazi

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
MEP koduna ulaştık. MEP2 koduna ulaşmak için bundan sonraki adım nedir acaba?

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
bana imei ve mep kodunu özel mesaj olarak yollayın 10 tl üçret karşılıgı alabilirsin mep2 kodunu

burjuvazi

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
peki bu mep2 kodunu nereye ve nasıl giriyoruz? 10 tl yi size nasıl yollayabilirim?

DrGogo

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Device Information da en aşaya insem bile MEP yazmıyor. 9930 telefonum :s

DrGogo

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
hiç bir kod çıkmıyor malesef :S from Reset en üstteki en altta indikçe bem beyaz ekran geliyor. altlar hep boş yani

vzontele

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ya ilk başta ağ mep kodunu girin telefonu kapatın demişsin yazıda ağ mep kodunu bilmiyoruz nasıl girecez!

defne

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
BENİM TELEFONUMDA BLACBERRY 9780 AĞ MAP KODU İSTİYOR YARDIMCI OLURMUSUNUZ LÜTFEN

lütfen ağ map kodunu verebirimisiniz

defne

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
black berry 9780
) bana ağ mep kodu lazım lütfen ağ mep kodunu mesaj atarmısınız

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
lütfen imei numaranızı özelden yazın ulu orta yazmayın ve yazılanları okuyun imei ve mep kodu vereceksiniz bulgunuz açık kalam pin ve uygulama sürümünü ordaki siteye girip engenering kodunu alıp tele girin ve mep1 şifresini öğrenin ve bana imei +mep1 olarak özel mesaj atın

gsmkolik@hotmail.com

murat77

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
merhabalar cıhazın ıkıncı sahıbıyım turkcellden alınmıstı turkcelle kullanıyodu avea ıcın actırılmıstır sımdı vodafone hat kullanıcam bır ıslem yapmama gerek varmıdır bırde sım kılıt kodunu kvk sıtesınden aldım sadece onu bılmem yeterlımıdır mped mped2 ag kodunu nası ogrenırım