MaDMacH

1
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar benim blackberry 7130g var sim lock lu mped yazıyor 5 satırlı yazı geliyor fakat orada mped2 yazıyorum hiç bişey gelmiyor şifre sormuyor normalde anlatılanlara göre şifre yazacagım bir ekran gelmesi gerekiyor ama gelmiyor

SONER 44

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Bende aveadan aldiĞim blackberry bold 9700 cİhazimin meb kodunu 10 kez hatali gİrdİĞİm İÇİn cİhaz Şuan aveadan baŞka bİr hatla ÇaliŞmiyor vodafone İle turkcell hattimi kullanamiyorum cİhazimda yardimci olursaniz sevİnİrİm arkadaŞlar lÜtfen...

palermo

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
bana yurtdışından bb 9500 storm geldi. mped'i öğrenmek için ilk sayfadaki linki tıkladığımda virus uyarısı verdi .bazen antivirusler bunu yapabiliyor. başka ne şekilde mped i öğrenebilirim ?

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
shift + alt + h tuşuna basıp
uygulama versiyonu
pin kodu
açık kalma süresini
söylersen yardımcı olabiliriz

doganorhan

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ben biraz önce yardım aldım arkadaşlardan iki tane tel için gayet hızlı ve sorunsuzdu teşekkürler.

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
MEP2(Network): 0221682337239160 GONZOLO nikli üye miz blackberry 9700 için ag mep kodunuz hayırlı olsun

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
ustam blackberry mep kodu 10 tl üçreti var ok derseniz 5 dakikada alabilirsiniz

jekkoba

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba ben zaten konu acmıstım.mep kodu ogrenebılırmıyım bilgileri verirsem.

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
İlk mesajı okursanız artık üçretli bu kod biz free alıyorduk önce suan üçretli yaptılar

burjuvazi

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
iyi günler ben de blackberry white 9700 var. MEP koduma da ulaştım bundan sonra ne yapmalıyım. yardımlarınızı bekliyorum. teşekkürler.. şimdi bu 16 haneli MEP2 ya ihtiyacım var sanırım :)