speedyonur

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
hocam ben mep kodu aldım da bundan sonra ne yapmalıyım yardımcı olabilir misin (kontor yukleyelim size hemen olursa)

kızılötesi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
cihazın modeli ney ?? mep kodu ve imei numarası gerekli şebeke kodunu alabilmek için bunu site sahibine pm atın size yardımcı olucak

enez22

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
çok teşekkür ediyorum sayın gsmkolikçi arkadaşlarım, kvk veya mobil müşteri hizmetleriyle zaman kaybetmek istemeyen arkadaşlara önerim çekinmeden güvenerek buradan faydalanabilirler.az önce oğlum için aldığım tlf nun AĞ MEP kodunu kırdırdım gerçekten güvenebileceğiniz bir forum siteniz var.sağlıcakla kalın

Byaras™

Kurucu Admin
Yönetici
Admin
WebMaster
çok teşekkür ediyorum sayın gsmkolikçi arkadaşlarım, kvk veya mobil müşteri hizmetleriyle zaman kaybetmek istemeyen arkadaşlara önerim çekinmeden güvenerek buradan faydalanabilirler.az önce oğlum için aldığım tlf nun AĞ MEP kodunu kırdırdım gerçekten güvenebileceğiniz bir forum siteniz var.sağlıcakla kalın

teşekür ederiz 7/24 burdayız üyelerimiz için

wicey01

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
cok teskkurler hemen oldu kartim acildi emegi gecen arkadaslar var olsun:)))

Sinay57

Usta Üye
Genel Moderatör
Usta Üye
evet aynen herzaman burda sizlerin yardımıza koşuyoruz size hizmet etmek biziim görevimiz

nefastus

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ben yarın 05445440930 numarasına aveadan aktarma yapacagım kontor ama kontorun benim tarafımdan gönderildigini nasıl ispat edebilirim size?

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
işlem yaparken yolllarsan daha iyi olur aynı numaradan iletişimde kurabilirsin

omrceylan

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
merhaba hocam ! ben dün blackberry 8520 aldım turkcell'den avea hattımı kullanmam için ağ mep kodu istiyor. kvk yı aradım 3 gün içinde kodu size iletiriz dediler... acaba ben size avea 10 tl göndersem siz bana kodu iletebilir misiniz ?

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
merhaba hocam ! ben dün blackberry 8520 aldım turkcell'den avea hattımı kullanmam için ağ mep kodu istiyor. kvk yı aradım 3 gün içinde kodu size iletiriz dediler... acaba ben size avea 10 tl göndersem siz bana kodu iletebilir misiniz ?

MEP2 = 3952116611106831
iyi günler

kaluc

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
merhaba 9300 curve telefonum var tukcellden alınmış aveada çalışmıyor mep kodu lazım !! acill!