FRP General Mobile 4G FRP Bypass Google Account Bypass (1 Viewer)

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
qualcom driver görmüyor veya dosyaları eksik seciyorsundur dosyaları ansıl sectine kran görüntüsü at bakalım

Hasan TY

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Evet nihayet oldu çok çok teşekkür Allah razı olsun
Yalnız niye ilk önce eski sürüm kurdu sonra silince yenisini kabul etti anlamadım. Pc de gerekli Windows uygulamaları eksikti diye tahmin ettim ve netim 96ksp olunca işkence oldu :)
Anlatım da ise zayıflık var çünkü ne kadar anlatsak ta resimli anlatım painter ile çizerek anlatmazsak bazen kafamız almıyor ben patch seçmedim son sorun ondan oluyordu aniden buldum.
Size tavsiyem yapanlar derleme ye 7 kez basarak geliştirici seçeneğini açıp oem kilidini açın. Usb hata ayıklama aktif edin ileride işinize yarar. Çünkü oem diye bir çözüm var mail brick olanlar da herkeste bu çözüm olmuyor hiç olmazsa oem format sonrası açık kalır. Mail sorunu olmaz. Tabiki şu anki çözüm ile güvenlik sıkıntısı bitti ise artık format sonrası mail unutulsa bile sıkıntı olmaz
Teşekkürler

Gsmkolik

İphone Destek
Genel Moderatör
Usta Üye
driver tanıt cihazdan batarya sök geri tak port otomatik görür zaten qualcom driver diag port

yasin21

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
General Mobile 4G Çift Sim rar dosyasını indirdim şifresi şu seci20 verilmiş ama yanlış diyor bilen arkadaşlamız varsa lütfen şimdiden herkese teşekürler

a.celal

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Usta download fail:switch to edl failfirehose fail hatası alıyorum nedendir

elmurat

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
helal olsun kardeş yaptım sonunda başardım 3 saat ugraştım ama degdi telefonda arkadasımın telefoncular yapamamış epey ugraşlar sonucu telefonu açmayı başardım

MURATAKIN

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum arkadaşlar bu general 4g nin hesap silme programını acamıyorum yardımlarınızı bekliyorum tşklr