FRP General Mobile 4G FRP Bypass Google Account Bypass (1 Viewer)

cıynak

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
bilgilendirme amaçlı yazıyorum biz uğraştık başkalarıda uğraşmasın bi ALLAH razi olsun yeter.değerli arkadaşlar bendeki çift hatlı idi ilk olarak cihaz download moda girmiyorsa ses+ve on-of a basın o zaman girecek cihaz bataryalı yada bataryasız farketmez . ikinciside dowload modu aktif olmayan arkadaşlar 18.sayfada bi arkadaş 32 bit ve 64 bit dosyaları vermiş pc nize uygun olanı yükleyin xp de daha rahat oluyo. hemen görüyö.ondan sonrası 3 sn bu kadar

ac97sound

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleyküm ses açıp kısmayı denedim ekran kısık açılmıyo kabloyu taktıgım gibi direk açılıyo sadece ses açmayı deniyorum oluyor ama bu seferde download aktif olmuyor nasıl olucak :(

ulubey

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ustalar elimde 4g dual var peki 4g dual içinde aynı yöntem kullanılırmı..

bigomego

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Merhabalar bende bi sorun var ya da ben yapamıyorum bu browse yaptıktan sonra bende telefon sıfırla gibi birşeyler gelmiyor ne yapmam gerekiyor ??

emresevil16

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
telefonu tanıtıp portu görme işleminde kalıyorum arkadaşlar nasıl bi yol izlemeliyim qfıl programına giriyorum seçilmesi gereken bütün yerleri seçip telefonu bağlamaya çalıştığımda görmüyor ve kaılıyorum yapan arkadaşlar biraz daha açıklayabilirler mi

zgrkrkmz

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Çok teşekkür ediyorum, saatlerdir uğraşıyordum. Bu arada QFIL programında port gelmiyorsa driveri kurduktan sonra bilgisayara reset atın, ses açma ve kapama tuşuna basıp usb ye takınca download moda girmiyorsa bataryayı çıkarın General Mobile yazısı geldikten sonra reset atıyor, elinizi o tuşlarda basılı tutun olacaktır.

Sinay57

Usta Üye
Genel Moderatör
Usta Üye
qfil yok diyenler birde bunu denesinler bunda eksik yok tarafımca upload edildi

dosya şifresi: gsmkolik.com