GM E-Tab 5 Root Atmak çok basit lolipop versiyon burada :) tek yazılım kesin cözüm (1 Viewer)

sepincagatay

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
aynısını yaptım fakat wifiye baglanamıyorum. şifreyi giriyorum kaydedilgi güvenligi wps2 ile saglanıyor yazıyor. aynı şekilde telefonumdan mobil veri erişim noktası yaptım ondada aynısı oldu. daha sonra bilgisayarımdan internet paylaşımı yaptım baglandı internete. sorun nedir sizce?

zekaikilic

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
aynısını yaptım fakat wifiye baglanamıyorum. şifreyi giriyorum kaydedilgi güvenligi wps2 ile saglanıyor yazıyor. aynı şekilde telefonumdan mobil veri erişim noktası yaptım ondada aynısı oldu. daha sonra bilgisayarımdan internet paylaşımı yaptım baglandı internete. sorun nedir sizce?
elle ip almaya calsıısn
wifi şifreleme modunuzu wp2 değil wep olarak deneyin

sepincagatay

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
elle ip almaya calsıısn
wifi şifreleme modunuzu wp2 değil wep olarak deneyin
elle ip yaptım fakat o da olmadı kimlik dogrulama hatası dedi. bugün samsung tabletimi fabrika ayarlarına sıfırlardım tablet orjinal ve rootsuz o da aynı şekilde sıfırladıktan sonra wifiye baglanmadı. galiba sorun wifi sistem arayüzünde oraya girip birşeyleri değiştirmeliyim galiba? dogrumudur ?

zekaikilic

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
elle ip yaptım fakat o da olmadı kimlik dogrulama hatası dedi. bugün samsung tabletimi fabrika ayarlarına sıfırlardım tablet orjinal ve rootsuz o da aynı şekilde sıfırladıktan sonra wifiye baglanmadı. galiba sorun wifi sistem arayüzünde oraya girip birşeyleri değiştirmeliyim galiba? dogrumudur ?
doğrudur şifreleme turunu değiştirerek deneyiniz . interneti acces point olarak mı kullanıyorsunuz

Sinay57

Usta Üye
Genel Moderatör
Usta Üye