Note 5 Wifi ve Pil kullanım sorunu ? (2 Viewers)

5G Bilişim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
dostum şansına küs cihaz yurt içi çıktı o yüzden işlem yapamıyorum ama aklımdasın bir cihaz gelirse söz atıcam sana patched 7.0 modem

Adem UYSAL

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Tamam usta sıkıntı yok. Siz izmirdesiniz sanırım gelirim oraya. Bende aydında oturuyorum yakın sayılırız.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Adem UYSAL

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ustalarım aklıma şöyle bir yöntem geldi. Ben cihaza 6.0.1 türkiye stock romunu kursam root etmeden wifi üzeründen yazılım güncelleme yapsa her ayarı sıfırlıyor sanırım. Çünkü samsung smart swich ile acil durum yazılım diye bir şey duydum. O program cihaza uygun sürümü bulup indiriyorumuş (modemi vs ) cihaz üzeründen mi yapsam yoksa smart swich ile mi ? Yazılım sonunda kurulum sonrası acaba bu wifi deliliği gidermi ? Sonra rootlayıp modemi geri yüklerim şebeke gelir hem. Tavsiye alabilirmiyim ?

Adem UYSAL

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
samsung toll pro v2.24 *****li sürümünü çalıştırabildim pc de iş görürmü dersiniz :) gittiğim yol yol değil ama sadece sizlere sormak istiyorum yaparmı yapmazmı sizce ?

5G Bilişim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
samsung toll pro v2.24 *****li sürümünü çalıştırabildim pc de iş görürmü dersiniz :) gittiğim yol yol değil ama sadece sizlere sormak istiyorum yaparmı yapmazmı sizce ?

model kısmına N920C yaz oradan repair sekmesine tıkla patch cert de yaparsa yapar zaten ama ondan sonra cihaz çift sime dönme vb sorunlar olabilir...

Adem UYSAL

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
model kısmına N920C yaz oradan repair sekmesine tıkla patch cert de yaparsa yapar zaten ama ondan sonra cihaz çift sime dönme vb sorunlar olabilir...
Bu çift sim durumu program danmı kaynaklı yoksa *****li olduğu için mi acaba hocam ? Dün gece deneme amaçlı 6.0.1 sürümünde şebeke olduğu halde cihazı bağladım modeli seçtim patched certifika dedim ekranda yazılar aktı ok ok yeşil ibareli en sonda raid modem diye bir hata verdi. Sonra şebeke gitti. Cihazı yeniden başlattım şebeke geldi :)

5G Bilişim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Bu çift sim durumu program danmı kaynaklı yoksa *****li olduğu için mi acaba hocam ? Dün gece deneme amaçlı 6.0.1 sürümünde şebeke olduğu halde cihazı bağladım modeli seçtim patched certifika dedim ekranda yazılar aktı ok ok yeşil ibareli en sonda raid modem diye bir hata verdi. Sonra şebeke gitti. Cihazı yeniden başlattım şebeke geldi :)

hayır cihazın doğasında olan bir sorun bu cihaz ve s7 edge de aslında tüm cihazlar çift sim kartlı ancak samsung ülkelere göre farklı sim tepsileri koyuyor ve ona göre yazılım yüklüyor sen de modem ile oynayınca cihaz 2 simli olarak görüyor düzeltme yolu mevcut ancak uzun işler ve indirdiğin tool çok eski onunla bir yere varamazsın

Adem UYSAL

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
hayır cihazın doğasında olan bir sorun bu cihaz ve s7 edge de aslında tüm cihazlar çift sim kartlı ancak samsung ülkelere göre farklı sim tepsileri koyuyor ve ona göre yazılım yüklüyor sen de modem ile oynayınca cihaz 2 simli olarak görüyor düzeltme yolu mevcut ancak uzun işler ve indirdiğin tool çok eski onunla bir yere varamazsın
orjinal olmayan bir yazılım iş yaparmı bilmiyorum zaten hocam. Denedim olmadı hata verdi hep biyerde o yüzden twrp ile herşeyi sıfırlayıp yedeğimi attım ve tekrar twrp üzerinden kurdum 6.0.1 şebekesi wifisi herşeyiğle canavar şimdilik. İzmire yolum düşecek haftaya sizinle iletişim kurarız gene uğrayabilirsem gelirim elbet vaktim olursa.