Çözüldü Samsung Galaxy A50 SM-A505F U5 Problemsiz Root & IMEI repair (1 Viewer)

maho1907

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
sa üstadlarım dosya silinmiş veya enegelı göstoeriyor sıze zahmet paylaşabilirmısınız

muhammetmrts

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Wifi araması özelliğini açınca şebeke geliyor wifi kapatınca gidiyor şebeke yardımcı olabilecek varmı

YuSuF02

Kılıç kınından çıkmadıkça it sürüsü dağılmaz.
Onursal Yönetici
GSM Expert
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı

YuSuF02

Kılıç kınından çıkmadıkça it sürüsü dağılmaz.
Onursal Yönetici
GSM Expert
Usta Üye
Kayıtlı Kullanıcı

Sinay57

Usta Üye
Genel Moderatör
Usta Üye
dosyayı indirdim 5 tane dosya var sırasılan nasıl atayım
BL
AP
CP
CSC

Home olan csc flashlarsanız kullanıcı bilgileri silinmez o genelde eski frp işlemlerinde kullanılıyordu!Biz genelde normal csc kullanıyoruz temiz işlem olsun diye.

iyi oku konuyu anlarsın

Sizin cevaba gelince biliyorsan konuyu veya yapılışını cevap ver bilmiyorsan mesaj sırf mesaj kasmak için cevap veya yorum yapma :)

senolozen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
A505F U5 Problemsiz Kök + Onarım Düzeltmesi (Yeniden Başlatma Düzeltme) tarafımca bizzat test edildi
bizzat tarafımca test edilmiştir a505f cihazınız üstelik a50s oluyor :) A507FN oluyor geçmiş olsun bukadar ugraştan sonra nihayet çözüm oldu verdigim link ücretsizdir
(Yeniden Başlatma Düzeltme) test edildi
by_kamil
[HIDETHANKS] [/HIDETHANKS]
Merhaba kolay gelsin ustam verdiğiniz yazılım bundan 1 ay önce tarafımca denenmiş olup günde 1 defa veya 2 defada olsa restart problemi oluşuyor bu cihaz birkaögün sonra tekrar size dönecek malesef. Ben kendim custom rom yapıyorum kendi hazırladığım yazım a50f ve fn modelleri için u7 android 10 üzerinde 1 haftada 2 cihaz tamiri yaptım ve yaptığım kişiler ile irtibatta olduğumdan dolayı 2 cihazdada sıfır sıkıntı sıfır restart problemi mevcut. Yani verdiğiniz yazılımı iyice test etmeden mğşteriye cihaz vermeyiniz en az 1 gün hattınızı takarak kullanınız saygılarımla.

ykram90

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
A505F U5 Нет проблем Root + Repair Fix (Reboot Fix) протестировано мной лично
Это было лично проверено мной. Ваш a505f также a50s :) A507FN, выздоравливайте после всех этих усилий, наконец, решение бесплатное.
(Restart Fix) протестировано
by_kamil
[HIDETHANKS] [/ HIDETHANKS]