Çözüldü Samsung Galaxy A50 SM-A505F U5 Problemsiz Root & IMEI repair (2 Viewers)

Bulut31

Zorbey
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Bir Duyum Aldım EFT İle Root Yapıp DİRek octo İle Network ilei şlem basarılıymıs reset atma flean olmuyormuş

shadowman

Acemi Üye
Acemi Üye
Kayıtlı Kullanıcı
2 cihaz vardı 2 sindede denedim birinde samsung ekranda kaldı birinde dede rootu görmüyor root yapın deyip duruyor sorun nerde sizce?

azza159

Yeni Üye
Yeni Üye
Yasaklı
2 cihaz vardı 2 sindede denedim birinde samsung ekranda kaldı birinde dede rootu görmüyor root yapın deyip duruyor sorun nerde sizce?
bende de aynı root görmüyor eftsu ile rootladım 4-5 saatte bir reset atıyordu sonra bir reset atmaya başladı 5dakika da bir atıyor şimdi de

Karahanank

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar octoplusla işlem başarılı stock rom twrp magiskle sorunsuz şekilde reset problemi olmadan çalışıyor.. dünden beri hiç resetleme yapmadı
selamün aleyküm hocam octoplus programına sahip değilim bana yardımcı olur musunuz xiaomi cihazdan yeni geçtim bu a50 u5 için imei patch yapmam gerekiyor

themerig

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Çözüm çok basittir.
Versiyon : A505FDDU5BTE1 / Mayıs güncellemesi

Root : EFT PRO
Repair Netwrok : Octoplus Box

Sinay57

Usta Üye
Genel Moderatör
Usta Üye
Çözüm çok basittir.
Versiyon : A505FDDU5BTE1 / Mayıs güncellemesi

Root : EFT PRO
Repair Netwrok : Octoplus Box
tam üstüne bastınız tarafımca uygulandı uygulanmakta sonuç sorunsuz

hafiy

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Merhabalar benim octopus box'ım yok root yapmayı da bilmiyorum. Uzaktan bağlantı yoluyla telefona imei yapılması mümkün mü acaba?

asitoprak1985

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
A505F U5 Problemsiz Kök + Onarım Düzeltmesi (Yeniden Başlatma Düzeltme) tarafımca bizzat test edildi
bizzat tarafımca test edilmiştir a505f cihazınız üstelik a50s oluyor :) A507FN oluyor geçmiş olsun bukadar ugraştan sonra nihayet çözüm oldu verdigim link ücretsizdir
(Yeniden Başlatma Düzeltme) test edildi
by_kamil
[HIDETHANKS] [/HIDETHANKS]