SM-C7010 ekran şifresi unuttum (1 Viewer)

E2TK

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
merhaba arkadaşlar Samsung c7 pro telefonumun şifresini unuttum içindeki bilgilere zarar gelmeden şifreyi kaldırmak için internette araştırmalarıma göre download modunda odin yardımıyla twrp kurmam ve şifre dosyalarını silmem gerektiğini öğrendim fakat,

odin ile twrp kurmaya kalktığımda custom binary blocked by frp lock hatası alıyorum bu konuda önerilerinizi benimle paylaşabilir misiniz lütfen.

ADAM SARA

Emektar Üye
Usta Üye
Deneyimli Üye
mrb kolay gelsın.cihazınızı en yakın bır teknık servıse götürürsenız sıze yardımcı olurlar.

E2TK

Yeni Üye
Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
mrb kolay gelsın.cihazınızı en yakın bır teknık servıse götürürsenız sıze yardımcı olurlar.

merhaba öncelikle cevap için teşekkürler
bulunduğum yerde servis felan yok içindeki bilgiler benim için çok önemli bu sorunu çözebilmem adına önerinizi paylaşabilir seniz çok sevinirim.

turkcellgsm

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
aldığınız hatada zaten söylüyor durumu açıklıyor frp yani cihazın içinde gmailiniz açık olduğu için ben bu dosyayı yükletmem diyor.

5G Bilişim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kayıtlı Kullanıcı
tamam anladım teşekkür ederim peki nasıl yükleyeceğim buna ben twrp yi. içindekilere zarar gelmeden

Dostum yeni nesil cihazlarda bu tarz modifiye yazılımlara karşı koruma olarak geldi FRP sistemi, eğer cihazında FRP etkinse üretici tarafından imzalanmamış herhangi bir yazılım vs. yükleyemezsin o yüzden şu an için tek çaren cihazı sıfırlayıp eğer biliyorsan cihaz içindeki GMail adresini ve şifreni girerek açman yok bilmiyorsan bir telefoncuya götürüp GMail hesabı kilidini kırdırman...